Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Coffee Trike: kávová tříkolka brázdí Kroměříž

Po písku na kraji Podzámecké zahrady v Kroměříži zaskřípou kolečka a zpoza zelené hradby stromů a keřů se na cestičce vyloupne drobná žena na kole, která před sebou veze pořádně velkou dřevěnou bednu. Zastaví u paty kamenného schodiště, elegantně seskočí a do pár minut tu stojí krámek s voňavou kávou Coffe Trike.

Šlapací retro tříkolka s kávou brázdí ulice (a parky) Kroměříže už třetí sezónu. Pojízdná kavárna Michaely Záhorovské stává v Podzámecké zahradě, na Velkém náměstí, na Hanáckém náměstí nebo tam, kde se zrovna děje něco zajímavého.

Elektricky poháněnou tříkolku pro Míšu postavil manžel. Do ulic Kroměříže teď tohle kolo na kávový pohon vyráží každý den, kdy svítí počasí. V létě, a občas i v zimě.

Dříve cukrářka, dnes baristka, ve své tříkolce nabízí dva druhy výběrové kávy, cappuccino, laté, frapé, kávy s rostlinným mlékem, a dokonce i našlehané mléko s barevnými ozdobami, které udělají radost těm nejmenším, kteří chtějí mít také takovou kávu, jako má mamka.

Náš recept na příjemné odpoledne je procházka Podzámkou s kelímkem voňavé kávy, našlehaného cappuccina nebo s pěknou porcí ledové kávy. Mezi stromy najdete stovky místeček k posezení nebo malému pikniku, u kterého Míšina skvělá káva nesmí chybět.

  • Coffee Trike: kávová tříkolka brázdí Kroměříž

V okolí také najdete