Restaurace Zlobice

Restaurace  je umístěná v nádherném prostředí stejnojmeného penzionu v centru vesnice Zlobice ležící 5km od města Kroměříže, nazývaného "Hanáckými Athénami", které se nachází v geografickém i historickém středu Moravy.

Restaurace disponuje nově rekonstruovaným salonkem s 30 místy, s celodenním rovozem, ve kterém může zákazník posnídat,  poobědvat či povečeřet. Tento salonek je k dispozici také pro pořádání různých akcí – svateb, oslav, rautů, pracovních setkání, schůzí, školení atd. V přízemí budovy se nachází velký společenský sál pro 150 osob s všestranným využitím – např. pro koncerty, firemní akce a školení, předváděcí akce, divadla, plesy, karnevaly, dětská odpoledne, promítání filmů, večírky, taneční zábavy, diskotéky apod. V tomto sále vám můžeme uspořádat svatební či jinou hostinu, setkání absolventů a různé oslavy. Personál restaurace pro vás na objednávku zařídí grilování či domácí zabijačku, zajistí hudbu apod.

Naši restauraci Vám nabízíme jako místo pro uspořádání Vaší svatby – pořádání svatebních hostin. Připravíme pro Vás svatební hostinu podle Vaší představy – ať už se jedná o svatební oslavu finančně úspornou, stejně tak můžeme připravit i hostinu pro ty nejnáročnější klienty. Připravíme pro Vás libovolný raut i jiné gastronomické zážitky. Více na Svatby.

Vyberete si u nás z vícero  druhů pokrmů.  Naše kuchyň používá k přípravě pokrmů jen kvalitní suroviny z místních zdrojů. Samozřejmostí je kvalifikovaný personál a zkušený šéfkuchař. Na naši kompletní nabídku se můžete podívat na Jídelní lístek.

  • Restaurace Zlobice
    Zlobice 45
    768 31 Zlobice
  • +420 724 040 484
  • restaurace@penzionzlobice.cz
  • Po - Čt 11:30 - 22:00 Pá 11:30 - 24:00 So 11:30 - 24:00 Ne 16:00 - 20:00

Info

V okolí také najdete