Restaurace Rusava

Tradiční česká jídla po celý den.

Útulná hotelová restaurace s krbem je srdcem Hotelu Rusava. Stylově vybavený interiér, s výčepním pultem zastřešeným doškovou střechou, má kapacitu 50 míst a pochutnat si zde můžete na tradičních českých jídlech jak ze stálého jídelního lístku, tak i z denního menu.

Pro vaše děti je přichystán samostatný dětský jídelní lístek ve formě omalovánek a připraveny jsou i dětské stoličky a příbory.

K hotelové restauraci přiléhají dva oddělené sály pro 80 a 100 hostů a obsluhovaná zastřešená terasa, odkud se nabízí krásný výhled do okolní krajiny. Sály jsou oblíbeným místem pro pořádání svatebních hostin, rodinných oslav, firemních školení a jiných akcí. Oba sály lze připravit pro formální i neformální příležitosti dle přání našich hostů. Obsluhovaná terasa sousedí s jedním ze sálů restaurace a otvírá se z ní poutavý výhled na Hostýnské vrchy. Dohlédnete odtud také na hřiště a dětské hřiště. V zastřešené části terasy je umístěn gril, který je v letních měsících využíván při večeřích a po dohodě mohou být grilované speciality zařazeny i do vašeho společného menu.

Bar s venkovním posezením nabízí teplé, studené nápoje a drobné občerstvení. V letním období je k baru navíc připojeno venkovní posezení. Tohoto posezení s obslužným okénkem mohou využít kromě hotelových hostů také turisté a cyklisté. V těsné blízkosti venkovního posezení je dětské hřiště. Hosté zde mohou nerušeně sledovat televizní sportovní utkání, pročíst denní tisk, zahrát si kulečník nebo šipky.

  • Restaurace Rusava
    Rusava 334
    768 41 Rusava
  • +420 777 794 700
  • recepce@hotelrusava.cz

Info

V okolí také najdete