Dny města Holešova 2020

Letošní dny města Holešova budou trvat dva dny. Nedělení program bude patřit "miniverzi" festivalu Holešovská Regata, který už deset let patří k Holešovu a letos se díky zdravotním opatřením nemohl uskutečnit.

V rámci sobotního programu oslaví 140. výročí Sbor dobrovolných hasičů Holešov, proběhne předání ocenění osobnostem města za rok 2019 a večer vás v zámecké zahradě roztančí mladá kapela The People. Těšit se můžete na multižánrový večer! Koncert je zdarma.

V neděli spolu s pořadatelským týmem Holešovské Regaty bude navázáno na rozjetý program. Těšit se můžete na celodenní nabídku různého vyžití v zámku i zámecké zahradě. Po trojzubci se budou prohánět dračí lodě, na kterých budou moci jet všichni zájemci a proplout zámeckými vodními kanály, uskuteční se zde také letošní "Mistrovství Holešova v přejezdu vodní lávky", do kterého se může přihlásit kdokoli z diváků. Navštívit můžete také některou ze zámeckých výstav, na které bude platit poloviční vstupné. Hudební program se rozjede krátce po poledni. Těšit se můžete na třídu bicích nástrojů ZUŠ F.X. Richtera Holešov, ZuŠ Band a sacofonový band Holešovské "Zušky". V zahradě bude hrát kapela F DUR Jazzband, dívčí skupina Vesna a program završí jedinečná kapela Support Lesbiens. Vstupné na nedělní program je 150 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě. 

Fotografie: FB Holešovská Regata

 

  • Dny města Holešova 2020
    zámecká zahrada
    76901 Holešov

V okolí také najdete