Neběžíme párty

Neběžíme párty vznikla jako poděkování všem příznivcům Vybarveného běhu, který se letos nemůže konat kvůli opatřením proti Covid-19. Koncert skupin Best of Rock.cz a The Atevists. 

V programu mezi 18. a 22. hodinou vystoupí dvě kapely, které měly hrát v původním „běhovém“ programu – Best of Rock.cz a The Atavists. Hudební uskupení zkušených muzikantů Best of Rock.cz, z nichž většina spolupracovala s Věrou Špinarovou, předvede nejlepší rockové hity z celého světa s obrovskou dávkou energie, tedy léty prověřenou klasiku. Čtveřice z Hradce Králové - The Atavists – se pohybuje na pomezí blues a stoner rocku, s vlivy surf rockových z 60. let 20. století. V březnu 2019 získala ceny Anděl za Objev roku a Nejlepší album v kategorii rock.

„Oba koncerty se uskuteční na pódiu na Velkém náměstí, stejně jako tomu bývá vždy na Vybarveném běhu. Platí i to, že vstup na oba koncerty je zdarma,“ doplnil Pavel Zrna, vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu kroměřížské radnice, který akci připravuje.

Pátý ročník Vybarveného běhu se v celé své kráse uskuteční až v roce 2021, konkrétně v sobotu 5. června. Již zakoupené registrace zůstávají v platnosti, je ale samozřejmě možné startovné na vyžádání vrátit. Hlavními hvězdami hudebního programu zůstávají Barbora Poláková a kapela Tata Bojs.

Zdroj: www.mesto-kromeriz.cz

 

  • Neběžíme párty
    Velké náměstí
    Kroměříž

V okolí také najdete