Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Procházka s tajenkou v Hulíně

Udělejte si procházku Hulínem, městem s bohatou historií, které bude v roce 2024 slavit už 800 let od první písemné zmínky!

Délka trasy: 3,3 km
Vhodné pro: pěší, kočárky, vozíčky

Procházka s tajenkou v Hulíně byla vytvořena v rámci spolupráce týmu Procházek s tajenkou a Městského kulturního střediska Hulín jakožto 6. ročník městské hry. O letních prázdninách si do místního informačního centra můžete zajít pracovní list v rámci otevírací doby vyzvednout. Na trase najdete několik příjemných míst k zastavení a odpočinku. 

Další procházky s tajenkou v oblastí Kroměřížska najdete ZDE. Hezkou zábavu!

Procházka v hulíně ke stažení a vytištění v pdf zde

Tyto procházky vymýšlí a tvoří maminka tří holčiček, Veronika Kuklová, společně se svými kamarády. Jana Drozdíková procházky graficky upravuje, Zuzana Štětkářová maluje a Zdeněk Meitner opravujte texty. Výsledkem této týmové práce jsou zajímavé a atraktivní tipy na procházky a výlety po krásách našeho regionu a my jsme moc rádi, že vám je můžeme také představit. Tato aktivita má ještě jeden rozměr. A tím je pomoc těm, kteří to potřebují. U každé procházky najdete organizaci, spolek či nadaci, která se buď váže k danému místu anebo je to organizace, kterou autorka tajenek (nebo někdo z její rodiny či známých) podporuje. Pokud se vám procházka bude líbit, můžete jakoukoli částkou danou organizaci podpořit. Vše je uvedeno v detailu procházky na jejím konci. Přispění je samozřejmě dobrovolné. Předem děkujeme!

  • Procházka s tajenkou v Hulíně

V okolí také najdete