Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Procházka s tajenkou: Z Trojáku na Tesák

Milí tajenkáři,
procházka za krásami Hostýnských vrchů začíná na křižovatce cest, na Trojáku. Po trase najdete spoustu krásných míst ke kochání, ale i stopy historie - například se dozvíte o partyzánské brigádě, která za 2. světové válce operovala v oblasti Hostýnských vrchů. Tak vzhůru za dobrodružstvím!

Délka trasy: cca 6 km
Vhodné pro: pěší a cyklisty s terénními koly (kočárky, vozíčky ani odrážedla nedoporučujeme)
Další procházky s tajenkou po Kroměřížsku najdete ZDE a všechny procházky s tajenkou i z jiných regionů můžete omrknout na této facebookové stránce. Tak hezké procházení a luštění!

Procházka z Trojáku na Tesák ke stažení v pdf a vytisknutí zde.

Tyto procházky vymýšlí a tvoří maminka tří holčiček, Veronika Kuklová, společně se svými kamarády. Jana Drozdíková procházky graficky upravuje, Zuzana Štětkářová maluje a Zdeněk Meitner opravujte texty. Výsledkem této týmové práce jsou zajímavé a atraktivní tipy na procházky a výlety po krásách našeho regionu a my jsme moc rádi, že vám je můžeme také představit. Tato aktivita má ještě jeden rozměr. A tím je pomoc těm, kteří to potřebují. U každé procházky najdete organizaci, spolek či nadaci, která se buď váže k danému místu anebo je to organizace, kterou autorka tajenek (nebo někdo z její rodiny či známých) podporuje. Pokud se vám procházka bude líbit, můžete jakoukoli částkou danou organizaci podpořit. Vše je uvedeno v detailu procházky na jejím konci. Přispění je samozřejmě dobrovolné. Předem děkujeme!
Všechny procházky i mimo náš region najdete na FB stránce Procházka s tajenkou.

 

  • Procházka s tajenkou: Z Trojáku na Tesák

V okolí také najdete