Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Procházka s tajenkou: Z Kostelce na Holý kopec

Milí tajenkáři,
s aktuálními pracovními listy se pohybujeme po severním okraji regionu Kroměřížsko. Z Kostelce u Holešova se vydáme na vrcholek s názvem Holý kopec, kde na rovinatou Hanou shlíží bývalý televizní vysílač. 

Délka trasy: cca 5 km
Vhodné pro: pěší, cyklisty s terénními koly i rodiče s dětmi ve sportovnějším kočárku
Další procházky s tajenkou po Kroměřížsku najdete ZDE a všechny procházky s tajenkou i z jiných regionů můžete omrknout na této facebookové stránce. Tak hezké procházení a luštění!

Užijte si krásné výhledy i luštění!

PROCHÁZKA Z KOSTELCE U HOLEŠOVA NA HOLÝ KOPEC KE STAŽENÍ A VYTIŠTĚNÍ V PDF ZDE. 

Tyto procházky vymýšlí a tvoří maminka tří holčiček, Veronika Kuklová, společně se svými kamarády. Jana Drozdíková procházky graficky upravuje, Zuzana Štětkářová maluje a Zdeněk Meitner opravujte texty. Výsledkem této týmové práce jsou zajímavé a atraktivní tipy na procházky a výlety po krásách našeho regionu a my jsme moc rádi, že vám je můžeme také představit. Tato aktivita má ještě jeden rozměr. A tím je pomoc těm, kteří to potřebují. U každé procházky najdete organizaci, spolek či nadaci, která se buď váže k danému místu anebo je to organizace, kterou autorka tajenek (nebo někdo z její rodiny či známých) podporuje. Pokud se vám procházka bude líbit, můžete jakoukoli částkou danou organizaci podpořit. Vše je uvedeno v detailu procházky na jejím konci. Přispění je samozřejmě dobrovolné. Předem děkujeme!

  • Procházka s tajenkou: Z Kostelce na Holý kopec

V okolí také najdete