Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Procházka s tajenkou: Chodník Masarykových z Bystřice p/H na Chvalčov

Milí tajenkáři,
tentokrát se vydáme na procházku do Bystřice pod Hostýnem. Toto městečko je bránou do Hostýnských vrchů a můžete se odtud vydat na spoustu výletů do přírody. Náš tip tentokrát vede do vedlejší vesničky Chvalčov a trasa bude kopírovat část naučné stezky Chodník Masarykových. Proč Masarykových? To se dozvíte, kdy si vytisknete tuto zábavnou procházku s tajenkou a vydáte se na ni! Cestou potkáte několik krásných dětských hřišť a velkou část cesty půjdete přírodou podél místní říčky. Hezkou zábavu!

Délka trasy: 2,2 km
Vhodné pro: odrážedla, kočárky i vozíčky; rovinatá trasa kolem řeky

Další procházky s tajenkou po Kroměřížsku najdete ZDE a všechny procházky s tajenkou můžete omrknout na této facebookové stránce.
Tak hezké procházení a luštění!

PROCHÁZKA CHODNÍKEM MASARYKOVÝCH KE STAŽENÍ A VYTISKNUTÍ V PDF ZDE.

Tyto procházky vymýšlí a tvoří maminka tří holčiček, Veronika Kuklová, společně se svými kamarády. Jana Drozdíková procházky graficky upravuje, Zuzana Štětkářová maluje a Zdeněk Meitner opravujte texty. Výsledkem této týmové práce jsou zajímavé a atraktivní tipy na procházky a výlety po krásách našeho regionu a my jsme moc rádi, že vám je můžeme také představit.  Tato aktivita má ještě jeden rozměr. A tím je pomoc těm, kteří to potřebují. U každé procházky najdete organizaci, spolek či nadaci, která se buď váže k danému místu anebo je to organizace, kterou autorka tajenek (nebo někdo z její rodiny či známých) podporuje. Pokud se vám procházka bude líbit, můžete jakoukoli částkou danou organizaci podpořit. Vše je uvedeno v detailu procházky na jejím konci. Přispění je samozřejmě dobrovolné. Předem děkujeme!
Všechny procházky i mimo náš region najdete na FB stránce Procházka s tajenkou.  

  • Procházka s tajenkou: Chodník Masarykových z Bystřice p/H na Chvalčov

V okolí také najdete