Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Procházka s tajenkou: Kroměříž

Milí tajenkáři,
tentokrát se vydáme na procházku po starobylém centru krásného města Kroměříže. Do města se dostanete autobusem, vlakem i autem. Parkovat lze v centru - na Velkém náměstí a okolí, na Hanáckém náměstí nebo v parkovacím domě u Domu kultury. 

Délka trasy: 1,5 km
Vhodné pro: všechny - kočárky, vozíčky, apod. Trasa vede po chodnících a cestách.

Další procházky s tajenkou po Kroměřížsku najdete ZDE a všechny procházky s tajenkou můžete omrknout na této facebookové stránce.
Tak hezké procházení a luštění!

PROCHÁZKA V KROMĚŘÍŽI KE STAŽENÍ A VYTISKNUTÍ V PDF ZDE.

Tyto procházky vymýšlí a tvoří maminka tří holčiček, Veronika Kuklová, společně se svými kamarády. Jana Drozdíková procházky graficky upravuje, Zuzana Štětkářová maluje a Zdeněk Meitner opravujte texty. Výsledkem této týmové práce jsou zajímavé a atraktivní tipy na procházky a výlety po krásách našeho regionu a my jsme moc rádi, že vám je můžeme také představit.  Tato aktivita má ještě jeden rozměr. A tím je pomoc těm, kteří to potřebují. U každé procházky najdete organizaci, spolek či nadaci, která se buď váže k danému místu anebo je to organizace, kterou autorka tajenek (nebo někdo z její rodiny či známých) podporuje. Pokud se vám procházka bude líbit, můžete jakoukoli částkou danou organizaci podpořit. Vše je uvedeno v detailu procházky na jejím konci. Přispění je samozřejmě dobrovolné. Předem děkujeme!
Všechny procházky i mimo náš region najdete na FB stránce Procházka s tajenkou.  

 

  • Procházka s tajenkou: Kroměříž

    Kroměříž

V okolí také najdete