Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Procházka s tajenkou: Hostýn

Milí tajenkáři,
další procházka s tajenkou vás tentokrát zavede na poutní místo Svatý Hostýn, které je jedním z nejznámějších poutních míst u nás. Dostanete se sem z Bystřice pod Hostýnem autobusem, autem (s povolenkou) nebo pěšky po značené trase. 

Svatý Hostýn máme moc rádi, tohle místo má energii a genius loci. Procházet se tady můžete celé hodiny, není kam spěchat. Děti si mezitím koupí drobnosti a sladkosti v poutních stáncích nebo obdivují větrnou elektrárnu. Poznejte díky Procházce s tajenkou Svatý Hostýn zase trošku jinak a dopodrobna. Stačí si jen vytisknout níže z PDF nebo z obrázku a vyrazit!
Přečtěte si také více o Svatém Hostýně v našich článcích Zvony nad horami nebo Jurkovičova křížová cesta.

Další procházky s tajenkou po Kroměřížsku najdete ZDE a všechny procházky s tajenkou od Veroniky Kuklové a jejích přátel i z jiných regionů můžete omrknout na této facebookové stránce.
Tak hezké procházení a luštění!

PROCHÁZKA NA HOSTÝN KE STAŽENÍ A VYTISKNUTÍ V PDF

Tyto procházky vymýšlí a tvoří maminka tří holčiček, Veronika Kuklová, společně se svými kamarády. Jana Drozdíková procházky graficky upravuje, Zuzana Štětkářová maluje a Zdeněk Meitner opravujte texty. Výsledkem této týmové práce jsou zajímavé a atraktivní tipy na procházky a výlety po krásách našeho regionu a my jsme moc rádi, že vám je můžeme také představit.  Tato aktivita má ještě jeden rozměr. A tím je pomoc těm, kteří to potřebují. U každé procházky najdete organizaci, spolek či nadaci, která se buď váže k danému místu anebo je to organizace, kterou autorka tajenek (nebo někdo z její rodiny či známých) podporuje. Pokud se vám procházka bude líbit, můžete jakoukoli částkou danou organizaci podpořit. Vše je uvedeno v detailu procházky na jejím konci. Přispění je samozřejmě dobrovolné. Předem děkujeme!
Všechny procházky i mimo náš region najdete na FB stránce Procházka s tajenkou.

  • Procházka s tajenkou: Hostýn

V okolí také najdete