Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Procházka s tajenkou: Střílky

Milí tajenkáři,
je pro vás připraveno zajímavé putování. Tentokrát se vydáme na procházku s tajenkou do půvabných Chřibů ke Stříleckému hradu. Ve Střílkách se nachází národní kulturní památka - barokní hřbitov. Procházka vás zavede na kopec nad tuto hezkou obec a ty výhledy odtud jsou opravdu překrásné.

Další procházky s tajenkou po Kroměřížsku najdete ZDE a všechny procházky s tajenkou i z jiných regionů můžete omrknout na této facebookové stránce.
Tak hezké procházení a luštění!

PROCHÁZKA NA STŘÍLECKÝ HRAD KE STAŽENÍ A VYTISKNUTÍ V PDF

Tyto procházky vymýšlí a tvoří maminka tří holčiček, Veronika Kuklová, společně se svými kamarády. Jana Drozdíková procházky graficky upravuje, Zuzana Štětkářová maluje a Zdeněk Meitner opravujte texty. Výsledkem této týmové práce jsou zajímavé a atraktivní tipy na procházky a výlety po krásách našeho regionu a my jsme moc rádi, že vám je můžeme také představit.  Tato aktivita má ještě jeden rozměr. A tím je pomoc těm, kteří to potřebují. U každé procházky najdete organizaci, spolek či nadaci, která se buď váže k danému místu anebo je to organizace, kterou autorka tajenek (nebo někdo z její rodiny či známých) podporuje. Pokud se vám procházka bude líbit, můžete jakoukoli částkou danou organizaci podpořit. Vše je uvedeno v detailu procházky na jejím konci. Přispění je samozřejmě dobrovolné. Předem děkujeme!
Všechny procházky i mimo náš region najdete na FB stránce Procházka s tajenkou.  

 

 

  • Procházka s tajenkou: Střílky

V okolí také najdete