KROMĚŘÍŽ - Kam na jídlo s sebou?

Při procházce historickou Kroměříží přijde vhod čerstvá káva, svařák nebo zákusek. A dál?

Moc rádi bychom si zašli na kafe, na dort, na polévku nebo na pivo do našich oblíbených podniků. Aby tady byly i po tom, až tohle všechno skončí, potřebují nás. Kupte si kávu, oběd s sebou, nechejte si natočit pivo a podpořte místní podniky. Pomozte je udržet nad vodou, ať se máme kam vracet.

Hotel a restaurace Octárna

Výborná restaurace na dohled od centra Kroměříže, kde si nejenže na chvíli odpočinete v klidném dvoře mezi lunetami Maxe Švabinského, ale i vyzvednete skvělé jídlo ve výdejovém okénku. Každý den jiné menu, rozvoz po Kroměříži zdarma a ujít si nenechejte ani Svatomartinské hody!

veloCAFÉ

Kavárna v podloubí na Velkém náměstí nabízí s sebou horké drinky, káva, koláče, quiche, svařáky, čaje. Aktuální nabídka na FB veloCAFÉ.

Novákova zahrada

Malý rodinný podnik ve Ztracené uličce v Kroměříži nabízí z výdejového okénka káv, čaje, horké mošty, zákusky i poctivé domácí podzimní polévky. Aktuální nabídka na FB Novákova zahrada.

Restaurace Černý orel

Rozvoz i jídla s sebou, také pivečko do džbánku na ty dlouhé podzimní večery doma. Aktuální nabídku sledujte na FB Černý orel.

Cukrárna Amadeus

Přímo okénko prozatím otevřeno není, ale můžete objednávat skvělé domácí dorty i vánoční cukroví na cukrarna.amadeus@seznam.cz nebo kontaktujte přímo ve zprávě na Facebooku Cukrárna Amadeus, kde najdete i galerii dortů a cukroví.

Čokoládovna Yesterka

Nejlepší pralinky široko daleko! V Jánské ulici v Kroměříži, tam se dějí věci. Tereza tady s velkou láskou vyrábí pravé belgické pralinky. Ideální na obalení nervů při home office a online výuce - vyzkoušeno!

Kroměřížská pražírna kávy

Rodinná pražírna zrnkové kávy, otevřená prodejna v Šafaříkově ulici, okénko v Kovářské i Kafíčko v Tescu a k tomu vymazlené vánoční balíčky, adventní kalendář a spousta kávových doplňků. Koupíte i na e-shopu!

Další tipy od vás:

Coffee Trike - káva, svařák, horký mošt i čokoláda s malinami
Café V Uličce Malý Val - teplé nápoje a dezerty s sebou
Radniční sklípek - obědové menu
Restaurace Pod Starou knihovnou
Café Corso - vynikající kávy Lavazza a L'Antica, čerstvý zázvorový čaj nebo horká čokoláda s domácí šlehačkou, na zub třeba horký toast nebo Panini
Restaurace Nová Bohemia
Café Lorenz
Restaurace Scéna

Máte další tipy? Napište nám! Nebo nás označte na FB či IG Kroměřížska #kromerizsko.

  • KROMĚŘÍŽ - Kam na jídlo s sebou?

V okolí také najdete