Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Dárkový poukaz do Hotelu Rusava

Máme pro vás tip pro ulehčení hektického období závěru roku, do kterého bezesporu patří hledání ideálního dárku pro partnerku, partnera, kamaráda, kamarádku, rodiče apod.

Nejlepším řešením se může stát koupě dárkového poukazu. Vybírejte z našich akčních balíčků jako je Romantický balíček, Wellness pobyty, pobyt pro seniory, Rusava all inclusive a další

Vyplňte jednoduchý formulář níže nebo nás kontaktujte a vybereme ideální poukaz pro vaše blízké. Předem se na vás těšíme .

Hluboko mezi kopci leží kouzelná valašská vesnice Rusava. Je tu něco tajemného, co vás nutí zastavit se, koukat kolem a chvilku jenom nasávat místní starobylou atmosféru. Ještě hlouběji na Rusavě je ukrytý Hotel Rusava. Přímo v srdci hostýnských kopců, uprostřed lesů a s výhledy na louky a zalesněné stráně.

Když si chceme opravdu odpočinout, vypnout a nevědět o světě, jezdíme sem. Rusava samotná je nádherná. Vesnice plná příběhů, valašských dřevěnic, strání. Je to skvělé místo pro ty nejkrásnější výlety. Na všechnu tu nádheru shlíží Hotel Rusava, ukrytý uprostřed lesů. Impozantní hmota hotelu, která zblízka působí trochu přehnaně, se z louky nad hotelem zdá organicky čistá, jako by sem, do hor, patřila. Hned vedle hotelu jsou krásně zrekonstruované chatky pro ty, kdo dávají přednost soukromí.  No a uvnitř, uvnitř je to, co má ve správném hotelu být. Pokojíčky s dechberoucím výhledem, restaurace, bazén, bowling i wellness.

ZAMILUJTE SI RUSAVU TAK, JAKO MY:

  • Dárkový poukaz do Hotelu Rusava

V okolí také najdete