Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zážitkový poukaz do Jelínkových lesních lázní

Dokonalý odpočinek vám umožní naše lesní lázně, které najdete v prostorách Lesního penzionu Bunč.

Necháte-li své tělo i mysl odpočinout ve stylové měděné vaně, ve vodě obohacené o sůl z Mrtvého moře, která je bohatá na minerály, budete se cítit jako znovuzrození. Sůl z Mrtvého moře se také tradičně používá pro úlevu svalových bolestí, zmírňuje stres a uvolňuje tělo.

>>> OBJEDNEJTE poukaz do Lesních lázní v hodnotě 1 050 Kč

Všechny typy lázní zahrnují relaxační koupel ve stylově měděné vaně, ve vodě se solí z Mrtvého moře. Při koupeli si můžete vychutnávat produkty značky R. JELÍNEK.

Švestková lázeň
Pouze pro Vás bude prostor provoněný švestkami, v konvičce se bude louhovat Vizovický švestkový čaj a na stylovém prkénku bude čekat zlatá slivovice R. JELÍNEK se sušenou švestkou. Královsky zrelaxujete v koupeli ze soli z Mrtvého moře a přítomné vůně Vaše myšlenky odnesou do sluncem zalitého švestkového sadu.
Hrušková lázeň
Váš výlet do chřibských lesů může začít i hruškovou lázní ve vaně se solí z Mrtvého moře. Svěží hrušková vůně Vám dá zapomenout na každodenní starosti, šálek hruškového čaje a rituál s hruškovicí R. JELÍNEK budou perfektním doplněním.
Rakytníková lázeň
Vaše myšlenky rozveselí a tělo pohladí koupel v lázni ze soli z Mrtvého moře. Použitý koupelový olej je harmonizující, s hojivým rakytníkem, antidepresivním pomerančem a osvěžujícím grepem pro dokonalou očistu těla a unavené mysli. Rakytník intenzivně regeneruje suchou i popraskanou pokožku, zvyšuje její pružnost a dodává jí hebkost. Přítomná vůně pomeranče a grepu odbourává stres, únavu a pozitivně ovlivňuje psychiku. Rakytníkový čaj a netradiční Pálenka z rakytníku R. JELÍNEK, kterou můžete přímo z vany ochutnat, lázeň příjemně doplní.
Lesní lázeň
Pokud se potřebujete uvolnit po náročném dni, zregenerovat a zvláčnit vaši pokožku, lesní lázeň s jalovcovým koupelovým olejem je ta správná volba. Olej přináší pokožce během koupele příjemné osvěžení a zároveň uleví od rýmy a nachlazení. Působí jako vynikající antidepresivum, uvolňuje svalové napětí a prokrvuje promrzlé končetiny. Podporuje tok lymfy, odvádí toxiny z těla, tonizuje a je velmi účinný při celulitidě. Urychluje hojení ran, zmírňuje otoky, ulevuje od bolestí svalů a při revmatismu. V konvičce bude připravený bylinkový čaj, ve sklence tradiční Slovácká borovička R. JELÍNEK a ve vzduchu se bude vznášet vůně jalovce. Vše si můžete vychutnávat přímo z měděné vany plné vody obohacené o sůl z Mrtvého moře.

Lesní penzion BUNČ se nachází v lokalitě s nádhernou přírodou, zajímavými a romantickými vyhlídkami a zdravými bukovými lesy v malebném pohoří Chřiby, které se rozkládá na východní Moravě jako hranice mezi Slováckem a úrodnou Hanou. Právě zde naleznete zrekonstruovaný Lesní penzion Bunč nabízející vše, co očekáváte od kvalitního ubytování, stylové restaurace, odpočinku v přírodě a klidně strávené dovolené. 

 

  • Zážitkový poukaz do Jelínkových lesních lázní

V okolí také najdete