Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Luxusní ubytování na Panském pivovaru

Restaurace s velkorysou zahrádkou, sklep, ve kterém se dá udělat večírek, svatba nebo meeting a citlivě zrekonstruovaný hotel s pokojíčky s vysokými matracemi a decentním interiérem. Všechno ještě voní novotou.

Rekonstrukce Panského pivovaru ze 17. století trvala 2 roky. Ve městě, jakým je Holešov, pivovar rozhodně chybět nemohl. Ten, o kterém dneska mluvíme, nechal postavit hrabě z Rottalu, majitel místního zámku, v letech 1689-1690. Nahoře nad restaurací je nově vybudován hotel. Pokojíčky pro dva i pro rodinu v hodně vysokém standardu. Vysoké matrace, pohodlné polštáře, měkké koberce a jednoduchý design, který se k třísetleté budově pivovaru krásně hodí. A proč byste sem měli jet? Jednak je to vážně pěkné místo, kde se dá dobře najíst i vyspat. Taky je to ale super výchozí bod pro poznávání Holešova a okolí (zámek, kovárna, synagoga a židovský hřbitov, Černá kaple, skanzen v Rymicích a další), je odtud jen pár kilometrů do našich milovaných Hostýnských vrchů (Hostýn, Rusava, lesní železnice, Tesák, Troják, Kelčský Javorník a tak dál) i do Kroměříže.

NRezervujte si ubytování třeba na jaro nebo léto a přijeďte poznávat Holešov a okolí. Tipů na výlety pro vás máme více než dost.

Jednolůžkový pokoj Deluxe - 790 / noc

Zažijte pobyt v jednolůžkovém pokoji Panského Pivovaru. Určitě vás potěší minibar. Všechny naše pokoje jsou odhlučněné, nebude vás nic rušit >>> REZERVACE

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí - 1 290 Kč / noc

Krásný odhlučněný pokoj s výhledem na město. Váš pobyt vám určitě zpříjemní minibar >>> REZERVACE

Čtyřlůžkový pokoj Deluxe - 2 690 Kč / noc

Tento pokoj obsahuje 2 extra velké manželské postele. Samozřejmostí je krásný výhled na město a minibar. Pobyt pro 3 osoby od 2190 Kč / noc >>> REZERVACE

Naplánujte si výlet a volný čas v Holešově a okolí

Panský pivovar hostil také štáb oblíbeného TV pořadu Cyklotoulky, podívejte se na celý díl z Kroměřížska >>> CYKLOTOULKY KROMĚŘÍŽSKO. Celý cyklovýlet po Kroměřížsku včetně mapy najdete TADY. Příběh hotelu a restaurace jsme sepsali do našeho blogu o regionu.

Co nesmíte minout v Holešově?

> Zámek Holešov: Hanácké Versailles
> Holešovská synagoga: za tajemstvím mladého rabína
> Holešovská kovárna: pod výhní je největší tma
> Černá kaple: okouzlení temnou krásnou
> Gastro tipy!

Co nesmíte minout v okolí Holešova?

> Do Rymic? Do pohádky!
> Svatý Hostýn: zvony nad horami
> Zámek Bystřice pod Hostýnem: za výtvarným uměním, keramikou i nábytkem
> Zoo Zlín a zámek Lešná

 

  • Luxusní ubytování na Panském pivovaru
    Masarykova 655/19
    769 01 Holešov
  • +420 703 140 795
  • restaurace@pivovarholesov.cz

V okolí také najdete