Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Pobytové balíčky v hotelu U Zlatého kohouta

V prastarém domě přímo na kroměřížském náměstí najdete Hotel U Zlatého kohouta. S interiérem si tu opravdu pohráli, mají tu nádhernou terasu s barem, ze které se můžete kochat zámkem zapsaným v UNESCO i ruchem v uličkách pod vámi, mají tu wellness i vlastní kavárnu a cukrárnu.

U Zlatého kohouta nepřehlédnete. Leží přímo naproti radnice a v malebném podloubíčku tu určitě budou sedět hosté cukrárny a pochutnávat si na domácích zákuscích.
Uvnitř najdete hotelovou část a část s hostelem, privátní wellness, knihovnu s čítárnou, půjčovnu kol, malou posilovnu a kavárnu, ve které se pravidelně pořádají hudební večery.

Hotel U Zlatého kohouta v Kroměříži si pro své hosty připravil velké množství parádních a cenově zvýhodněných pobytových balíčků, všechny najdete na jejich webu, přinášíme vám 3 top tipy na Vaši dovolenou v roce 2021:

Wellness pobyt pro 2 osoby na 2 noci

Zažijte romantiku v Kroměříži. Přijeďte si odpočinout, užijte si báječný pocit péče o Vaše tělo. Uvolníte mysl, svaly, zapomenete na stres a načerpáte novou energii.

Balíček pro 2 osoby na 2 noci v pokoji Standard zahrnuje:
- snídaně po celou dobu pobytu / privátní wellness (60 min.) / infrasauna (30 min.) / masáž částečná klasická (30 min.) / láhev vína Teraso na Terase / v kavárně (káva pro nepijany)

Cena balíčku pro 2 osoby na 2 noci: 6 200 Kč.

>>> REZERVACE

Rodinný balíček 

Hostel - Rodinný balíček zahrnuje:
- 3 noci pro 4 - 6 osob v rodinném pokoji, možnost dokoupení další noci za 50 %, sleva 20% na útraty v kavárně hotelu a Terasa&Baru

Zvýhodněná cena balíčku pro HOSTEL: 5 400 Kč

Hotel - Rodinný balíček zahrnuje:
- 3 noci / 4 osoby v apartmá (2 dospělí + 2 děti) / rodinné apartmá / snídaně pro dospělé v ceně a snídaně pro děti zdarma / sleva 20 % na útraty v kavárně hotelu a Terasa&Baru / možnost dokoupení další nocí se slevou

Zvýhodněná cena balíčku pro HOTEL pro 4 osoby (2 dospělí + 2 děti) na 3 noci: 9 900 Kč / 4 noci za 11 750 Kč / 5 nocí za 13 600 Kč

>>> REZERVACE

KROMĚŘÍŽSKÁ POHODA

Utečte všedním dnům a užijte si s partnerem pohodu v historické Kroměříži.

Ubytování na 4 noci (1 ZDARMA) pro 2 osoby v pokoj Standard zahrnuje:
- privátní wellness (60 min.) / infrasauna (30 min.) / masáž (30 min.) / vstupenky do Květné zahrady

Zvýhodněná cena balíčku pro 2 osoby na 4 noci: 8 600 Kč

>>> REZERVACE

Další výběr pobytových balíčků najdete na webu Hotelu U Zlatého kohouta.

CO NESMÍTE MINOUT V KROMĚŘÍŽI:

> Arcibiskupský zámek a Podzámecká zahrada (UNESCO)
> Květná zahrada (UNESCO)
> Muzeum Kroměřížska
> Expozice Karla Kryla
> stezka po stopách filmových záběrů
> historické centrum města (hotel je přímo naproti Arcibiskupskému zámku na Velkém náměstí) s romantickými uličkami, útulnými kavárnami a příjemnou atmosférou

 

 

 

  • Pobytové balíčky v hotelu U Zlatého kohouta
    Velké náměstí 21/3
    767 01 Kroměříž
  • +420 571 891 488
  • recepce@uzlatehokohouta.cz

V okolí také najdete