Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Dárkový poukaz do hotelu U Zlatého kohouta v Kroměříži

Máme pro vás tip pro ulehčení hektického období závěru roku, do kterého bezesporu patří hledání ideálního dárku pro partnerku, partnera, kamaráda, kamarádku nebo rodiče.

Nejlepším řešením se může stát koupě dárkového poukazu. Vybírejte z našich akčních balíčků jako je Relax pobyt, Wellness pobyt, Rodinný balíček a další.

Vyplňte jednoduchý formulář níže nebo nás kontaktujte a vybereme ideální poukaz pro vaše blízké. 

V prastarém domě přímo na kroměřížském náměstí najdete Hotel U Zlatého kohouta. S interiérem si tu opravdu pohráli, mají tu nádhernou terasu s barem, ze které se můžete kochat zámkem zapsaným v UNESCO i ruchem v uličkách pod vámi, mají tu wellness i vlastní kavárnu a cukrárnu.

U Zlatého kohouta nepřehlédnete. Leží přímo naproti radnice a v malebném podloubíčku tu určitě budou sedět hosté cukrárny a pochutnávat si na domácích zákuscích.
Uvnitř najdete hotelovou část a část s hostelem, privátní wellness, knihovnu s čítárnou, půjčovnu kol, malou posilovnu a kavárnu, ve které se pravidelně pořádají hudební večery.

Co nesmíte minout v Kroměříži?

> Arcibiskupský zámek a Podzámecká zahrada (UNESCO)
> Květná zahrada (UNESCO)
> Muzeum Kroměřížska
> Expozice Karla Kryla
> stezka po stopách filmových záběrů
> historické centrum města (hotel je přímo naproti Arcibiskupskému zámku na Velkém náměstí) s romantickými uličkami, útulnými kavárnami a příjemnou atmosférou

 

  • Dárkový poukaz do hotelu U Zlatého kohouta v Kroměříži
    Velké náměstí 21/3
    767 01 Kroměříž
  • +420 571 891 488
  • recepce@uzlatehokohouta.cz

V okolí také najdete