Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Bohatý výběr pobytů v hotelu Rusava

Hluboko mezi kopci leží kouzelná valašská vesnice Rusava. Je tu něco tajemného, co vás nutí zastavit se, koukat kolem a chvilku jenom nasávat místní starobylou atmosféru. Ještě hlouběji na Rusavě je ukrytý Hotel Rusava. Přímo v srdci hostýnských kopců, uprostřed lesů a s výhledy na louky a zalesněné stráně.

Když si chceme opravdu odpočinout, vypnout a nevědět o světě, jezdíme sem. Rusava samotná je nádherná. Vesnice plná příběhů, valašských dřevěnic, strání. Je to skvělé místo pro ty nejkrásnější výlety. Na všechnu tu nádheru shlíží Hotel Rusava, ukrytý uprostřed lesů. Impozantní hmota hotelu, která zblízka působí trochu přehnaně, se z louky nad hotelem zdá organicky čistá, jako by sem, do hor, patřila. Hned vedle hotelu jsou krásně zrekonstruované chatky pro ty, kdo dávají přednost soukromí.  No a uvnitř, uvnitř je to, co má ve správném hotelu být. Pokojíčky s dechberoucím výhledem, restaurace, bazén, bowling i wellness.

Hotel Rusava si pro své hosty velké množství parádních a cenově zvýhodněných pobytových balíčků, všechny najdete na jejich webu, přinášíme vám 3 top tipy na Vaši dovolenou v roce 2021:

Pobytový balíček Rusava all inclusive pro 1 osobu

Balíček all inclusive ocení všichni, kdo se chtějí dobře najíst a napít, neomezeně si užívat a při tom nemusí myslet na cenu jednotlivých nápojů, pokrmů či služeb. Budete pohodlně bydlet uprostřed krásné přírody Hostýnských vrchů. Příjemně relaxovat nebo podnikat výlety, procházky do okolí. Balíček lze využít celoročně s výjimkou Vánoc, Silvestra a Velikonoc. Balíček si můžete objednat na libovolný počet nocí.
Balíček Rusava all inclusive pro 1 osobu zahrnuje:
- ubytování na 2 noci / plná penze / neomezená konzumace nealko nápojů, kávy, piva 10 a rozlévaného vína kdykoliv během otevírací doby restaurace a baru / možnost opakovaného vstupu do wellness ( vířivka, sauna, pára) / možnost opakované návštěvy bowlingu / parkování u hotelu zdarma / WiFi zdarma / víceúčelové venkovní hřiště k dispozici zdarma /úschovna kol, lyžárna k dispozici zdarma
Zvýhodněná cena balíčku na 2 noci pro 1 osobu: 5 890 Kč.

>>> REZERVUJTE ALL INCLUSIVE POBYT 

Seniorský welness pobyt

Udělejte radost svým rodičům nebo prarodičům a darujte jim na Vánoce poukaz na pobyt v Hotelu Rusava šitý na míru přímo pro seniory. Mohou si odpočinout sami, s partnerem, kamarádkou nebo i s vnoučaty. Čisté ovzduší, nedotčená příroda jsou skutečným rájem pro milovníky klidu, pohody, aktivního odpočinku, houbaření a turistiky v zimním i letním období. Navštívíte zajímavosti rázovité valašské obce v srdci Přírodního parku Hostýnské vrchy. Poutní místo Sv. Hostýn, vrcholy Pardus, Grap, Skalný, skalní útvary, studánky, pramen Rusavy nebo zříceniny starých hradů Skalný, Křídlo. Blízké zámky Holešov a Bystřice pod Hostýnem.
Zvýhodněný balíček za 1 osobu na 2 noci s polopenzí obsahuje:
- ubytování na 2 noci / polopenze / 60 minut v krytém hotelovém bazénu / 2x odpolední káva / parkování u hotelu, WiFi zdarma / možnost zapůjčení holí na Nordic Walking
Zvýhodněná cena balíčku na 2 noci pro 1 osobu: 1 550 Kč.

>>> REZERVACE SENIORSKÝ WELNESS POBYT

Léto s rodinou - děti zdarma!

Užijte si léto a prázdniny na Rusavě. Sportovní vyžití a zábava pro celou rodinu. Platnost 1. 5. – 31. 8. 2021. Čeká na vás nový krytý plavecký bazén s dětským brouzdalištěm. Nové solárně vyhřívané koupaliště 200m pod hotelem. K zapůjčení kola, koloběžky, tenisové kurty, ping pong a víceúčelové hřiště přímo před hotelem. Že nevyšlo počasí? Nevadí. Skočte do bazénu, vyhřejte se v sauně, relaxujte ve vířivce. Vaše děti si užijí v dětské herně nebo na dětském hřišti. Zahrajte si bowling, šipky, kulečník nebo si dopřejte masáž či relaxační vanu.

Balíček Léto s rodinou zahrnuje:
- ubytování na 2 noci pro 2 osoby + až 2 děti zdarma (2 děti do 12 let na 2 platící osoby) / polopenze (doplatek za dětskou polopenzi 200 Kč/os./noc / 2x 60min v krytém hotelovém bazénu / Parkování u hotelu a WiFi zdarma
Zvýhodněná cena pro 2 osoby + 2 děti: 4 590 Kč.

>>> REZERVUJTE LÉTO S RODINOU

Další welness, aktivní, velikonoční, zimní nebo romantické pobyty najdete na webu Hotelu Rusava.

ZAMILUJTE SI RUSAVU TAK, JAKO MY:

 

 

  • Bohatý výběr pobytů v hotelu Rusava
    Rusava ev. č. 334
    768 41 Rusava
  • +420 573 392 076
  • recepce@hotelrusava.cz

V okolí také najdete