Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Koupaliště Chropyně

Koupaliště s dlouholetou tradicí je oblíbeným cílem návštěvníků z Chropyně i širokého okolí díky vyhřívané vodě a množství vodního i sportovního vyžití.

  • Bazén (50 m), tobogán (75 m), masážní lavice, divoká řeka.
  • Brouzdaliště a malý bazén se skluzavkou.
  • Voda vyhřívaná tepelnými čerpadly. Lezecká stěna, hřiště na beach volejbal a míčové hry.

 

Koupaliště v Chropyni má dlouholetou tradici. Již původní koupaliště bylo velmi oblíbeným cílem návštěvníků nejen z Chropyně, ale z velmi širokého okolí, zejména díky ohřívané vodě, tehdy díky spolupráci s firmou Technoplast Chropyně. Po rekonstrukci, která proběhla po 30-ti letech provozu, dostalo koupaliště nový nádech a přilákalo spoustu milovníků vodních zážitků. Prozatím poslední fáze rekonstrukce proběhla v roce 2007. V roce 2016 došlo také na rekonstrukci posledního bazénu, a to dětského brouzdaliště pro naše nejmenší návštěvníky.

Koupaliště je nyní připraveno ke kompletnímu využití volného času pro všechny zájemce. Voda ve všech bazénech je vyhřívaná za použití tepelných čerpadel. K dispozici jsou zábavné vodní atrakce - sklouznout se můžete na tobogánu, zalozit na lezecké stěně, relaxovat na masážních lavicích nebo v divoké řece. Pro nejmenší je připraveno brouzdaliště s "Ježkem" a malý bazén se širokou skluzavkou. Kromě vodních atrakcí můžete využít hřiště na plážový volejbal a hřiště na míčové hry.

Neváhejte a přijďte si užít příjemné osvěžení v letních dnech.

  • Koupaliště Chropyně
    Hanácké náměstí 807
    768 11 Chropyně
  • Denně 9 - 19 hod.

Info

V okolí také najdete