Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Caffé Na Rohu Kroměříž

Caffé Na Rohu jsme objevili, když bylo venku trochu sychravo, na chodníku se první bílý sníh měnil do šedivé břečky a obloha byla tmavá a nevlídná. Zachumlali jsme se tu skoro na celé dopoledne a bylo hřejivé a milé.

Kavárnu Caffé Na Rohu najdete v Kroměříži na rohu Masarykova a Milíčova náměstí. Domy, do kterých se vchází z nároží v sobě mají cosi ze starých časů, z hostinců s obrázkem císařpána na zdi a z doby, kdy se nespěchalo.

I sem se vchází pěkně z nároží, a díky tomu se před vámi příjemně otevře celý prostor kavárny, takže nemusíte nikam nakukovat a můžete rovnou vklouznout na místo, které se vám líbí.

Tuhle příjemnou kavárnu provozují od roku 2021 Jirka Horváth a Martin Sedlář. Upravili interiér bývalé kavárny Corso, přidali domácí bábovky, zákusky, dorty i raw dobroty, čerstvé chlebíčky s pomazánkou ke snídani a na mlýnku italskou Lavazzu nebo svou vlastní směs nazvanou prozaicky Naše výběrovka.

A je to kavárna pro všechny. Potkali jsme tu rodinku s malinkým dítětem, potkali jsme tu důstojné pány začtené do novin i babičky štěbetající nad vídeňskou kávou. A to je příjemné. Přesně tak by měla kavárna ve městě o velikosti Kroměříže vypadat. Elegantně a mile. Aby se vám tu chtělo prosedět celé dopoledne.

 

  • Caffé Na Rohu Kroměříž
    Masarykovo náměstí 490/9
    767 01 Kroměříž
  • saxkla5@gmail.com

V okolí také najdete