Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Kafec Kroměřížský

V Brně ho mají, ve Zlíně ho mají, v Olomouci taky - a teď už ho máme v Kroměříži taky! O co se jedná? O kavárnu Kafec Kroměřížský, kde dělají božské wafle, snídaně, dezerty a káva, jakou byste mohli pít celý den.

Ze severní strany kroměřížského Velkého náměstí se stává naše nejoblíbenější kroměřížská destinace. Je tu legendární Velo Café, je tu miloučká a příjemná Atmosféra U zámku a teď nově taky jeho snídaňová eminence Kafec Kroměřížský.

Kafec je franšíza, kterou založil v Brně Tomáš Konečný. Kavárny dnes má nejen v Brně, ale taky Olomouci, Uherském Hradišti, Plzni, Zlíně a samozřejmě Praze. Ten nejmladší Kafec je teď nově u nás, v Kroměříži. Ve většině měst, kde tuhle kavárnu otevřou, se na snídaně stojí fronty.

Proč? Protože to je jedno z mála míst, kde dostanete opravdu božské wafle. Na lístku mají hned několik sladkých i slaných variací. Můžete si ale dát taky jejich domácí chleba s trhaným masíčkem, chlebíček s pomazánkou nebo domácí termix. Můžete si ale taky namíchat svou vlastní snídani s vídeňskými minipárečky, salátkem, vajíčky, grilovanou slaninou…to už by myslím stačilo, že? Taky se vám sbíhají sliny?

V Kafecu mají také výběrovou kávu, Tomáš Konečný ji nechává pražit ve vlastní pražírně v Brně pro všechny kavárny Kafec. Ať už přijdete do kterékoli z nich, máte jistotu, že nešlápnete vedle.

Ten kroměřížský Kafec má navíc výjimečný interiér měštanského domu z pozdního středověku s barokními klenbami. S moderním a svěžím střihem kuchyně nádherně ladí.


Stavte se na wafli měsíce, dejte si kávu podle své chuti. Ochutnejte jejich skvělé snídaně nebo si pojďte jenom tak posedět v historickém srdci Kroměříže. Máme tu další místo, kde se dá skvěle lebedit.

  • Kafec Kroměřížský
    Velké náměstí 42
    76701 Kroměříž
  • 777 899 257
  • kromerizsky@kafec.cz
  • PO-PÁ 8:00 až 19:00, SO, NE, SVÁTKY 8:00 až 19:00

V okolí také najdete