Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hotel Rusava: na Valašsko za přírodou i wellness

Hluboko mezi kopci leží kouzelná valašská vesnice Rusava. Je tu něco tajemného, co vás nutí zastavit se, koukat kolem a chvilku jenom nasávat místní starobylou atmosféru. Ještě hlouběji na Rusavě je ukrytý Hotel Rusava. Přímo v srdci hostýnských kopců, uprostřed lesů a s výhledy na louky a zalesněné stráně.

Když si chceme opravdu odpočinout, vypnout a nevědět o světě, jezdíme sem. Rusava samotná je nádherná. Vesnice plná příběhů, valašských dřevěnic, strání, na kterých kdysi vartovali Portáši, a na kterých se teď pasou ovečky, stejně jako před sto lety. Je to skvělé místo pro ty nejkrásnější výlety a teď na podzim navíc celé zabalené do barevného podzimního listí.

Na všechnu tu nádheru shlíží Hotel Rusava, ukrytý uprostřed lesů. Impozantní hmota hotelu, která zblízka působí trochu přehnaně, se z louky nad hotelem zdá organicky čistá, jako by sem, do hor, patřila. Než vejdete dovnitř, lehněte si na chvilku na louku nad hotelem, poslouchejte cvrčky a ptačí zpěv, pozorujte motýly a vysoká stébla trav, jak se komíhají ve větru. Tohle je ten nejkrásnější relax.

Do Hotelu Rusava jezdí firmy na podnikové akce, jezdí sem rodiny s dětmi na výlety, jezdí sem zamilovaní za wellness, dělají se tu svatby i školy v přírodě. Hned vedle hotelu jsou krásně zrekonstruované chatky pro ty, kdo dávají přednost soukromí.

No a uvnitř, uvnitř je to, co má ve správném hotelu být. Pokojíčky s dechberoucím výhledem, restaurace, bowling i wellness.

Jestli máte v plánu užít si pár pěkných dní, určitě se do Hotelu Rusava vypravte. Kolem je nádherně a můžete výletovat třeba podle našich Tipů na výlety. Uvnitř vás čeká všechen komfort tříhvězdičkového hotelu s nádhernými výhledy (hlavně v podvečer), dobrým jídlem a takřka domácí atmosférou.

 

  • Hotel Rusava: na Valašsko za přírodou i wellness
    Rusava ev. č. 334
    768 41 Rusava
  • +420 777 794 700
  • recepce@hotelrusava.cz
  • RECEPCE: PO - PÁ 7 - 22 hod.

V okolí také najdete