Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hotel Rusava: na Valašsko za přírodou i wellness

Hluboko mezi kopci leží kouzelná valašská vesnice Rusava. Je tu něco tajemného, co vás nutí zastavit se, koukat kolem a chvilku jenom nasávat místní starobylou atmosféru. Ještě hlouběji na Rusavě je ukrytý Resort Rusava. Přímo v srdci hostýnských kopců, uprostřed lesů a s výhledy na louky a zalesněné stráně.

Když si chceme opravdu odpočinout, vypnout a nevědět o světě, jezdíme sem. Rusava samotná je nádherná. Vesnice plná příběhů, valašských dřevěnic, strání, na kterých kdysi vartovali Portáši, a na kterých se teď pasou ovečky, stejně jako před sto lety. Je to skvělé místo pro ty nejkrásnější výlety.

Na všechnu tu nádheru shlíží Resort Rusava, ukrytý uprostřed lesů. Impozantní hmota hotelu, která zblízka působí trochu přehnaně, se z louky nad hotelem zdá organicky čistá, jako by sem, do hor, patřila. Než vejdete dovnitř, lehněte si na chvilku na louku nad hotelem, poslouchejte cvrčky a ptačí zpěv, pozorujte motýly a vysoká stébla trav, jak se komíhají ve větru. Tohle je ten nejkrásnější relax.

Jezdí sem firmy na podnikové akce, rodiny s dětmi na výlety, zamilovaní za wellness, dělají se tu svatby i školy v přírodě. Hned vedle hotelu jsou krásně zrekonstruované chatky pro ty, kdo dávají přednost soukromí.

No a uvnitř, uvnitř je to, co má ve správném hotelu být. Příjemné pokojíčky.....

...s dechberoucím výhledem....

...restaurace...

...bowling...

...bazén... 

....wellness...

...nebo třeba hřiště s umělým povrchem, které nabízí sportovní vyžití milovníkům tenisu, volejbalu, nohejbalu i basketbalu.

Rodiny s dětmi jistě potěší dětské hřiště s herní věží, pískovištěm a trampolínou pro menší děti a herní prvky pro větší děti – skluzavka, lezecká stěna, hrazdy, které jsou rozmístěny v areálu hotelu. V případě nepříznivého počasí lze s dětmi zavítat do dětské herny nebo do krytého bazénu s dětským brouzdalištěm.

Jestli máte v plánu užít si pár pěkných dní, určitě se do Resortu Rusava vypravte. Kolem je nádherně a můžete výletovat třeba podle našich Tipů na výlety. Uvnitř vás čeká všechen komfort tříhvězdičkového hotelu s nádhernými výhledy (hlavně v podvečer), dobrým jídlem a takřka domácí atmosférou.

Foto: Region Kroměřížsko, Resort Rusava

Hotel nabízí výhodné pobytové balíčky -  pro páry, rodiny s dětmi i seniory.

Ceník wellness pro rok 2024 pro ty, kteří nejsou hosty hotelu.
Bazén:
60 minut - 150Kč,  dítě do 12 let - 75Kč
90 minut - 200Kč,  dítě do 12 let - 100Kč
Wellness:
60 minut - 550Kč,  dítě do 12 let -350Kč 
90 minut - 590Kč , dítě do 12 let - 390Kč
120 minut - 630Kč
Rezervujte wellness na tel. 777 794 700

  • Hotel Rusava: na Valašsko za přírodou i wellness
    Rusava ev. č. 334
    768 41 Rusava
  • +420 777 794 700
  • recepce@resortrusava.cz
  • RECEPCE: PO - PÁ 7 - 22 hod.

V okolí také najdete