Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Polárka Hulín: dortové zastavení na náměstí

Něco bych si…Víš, něco hrozně dobrého, s čokoládou. A možná trochou šlehačky. Co ty na to? Tak pojď, stavíme se do Polárky. Tam to mají. Na náměstí v Hulíně najdete maličkou cukrárnu Polárka. S dobrou kávou, se zmrzlinou a domácími dorty.

Nejraději se tu zastavujeme cestou na kole, když míříme na kole od Záhlinic nebo z Kurovic. Nic nepotěší znavené tělo cyklisty tolik jako kofein v hrníčku voňavého espressa a nějaká ta energie zabalená do čokoládového dortu s tvarohovým krémem a jahodami navrch. Do pedálů se pak šlape mnohem lépe.

Nenechte se odradit růžovou cedulí na horu. I když byste díky možná čekali cukrárnu se šmoulovými poháry, najdete tu elegantní kavárnu s naprosto dokonalým výběrem dortů, pralinek, sušenek, zmrzliny i zákusků. Většinu z nich pěkně poctivě domácích. A nugáty. A hořické trubičky. A věnečky. A větrníky.

Kdo zrovna dneska není na sladké, určitě mu přijdou vhod panini, bagety nebo slané palačinky. A k nim možná i nějaký ten míchaný drink. Polárka je rozhodně naším nejoblíbenějším hulínským základním táborem.

 

  • Polárka Hulín: dortové zastavení na náměstí
    Náměstí Míru 208
    768 24 Hulín
  • +420 725 667 606
  • Pondělí - pátek: 9:00–18:00; Sobota a neděle: 13:00–18:00

Štítky

V okolí také najdete