Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Lesní penzion Bunč

Lesní penzion BUNČ se nachází v lokalitě s nádhernou přírodou, zajímavými a romantickými vyhlídkami a zdravými bukovými lesy v malebném pohoří Chřiby, které se rozkládá na východní Moravě jako hranice mezi Slováckem a úrodnou Hanou.
Právě zde naleznete zrekonstruovaný Lesní penzion Bunč nabízející vše, co očekáváte od kvalitního ubytování, stylové restaurace, odpočinku v přírodě a klidně strávené dovolené. Pro naše hosty máme připravené standardně vybavené pokoje, tři výjimečné apartmány a v neposlední řadě i celoročně obyvatelné srubové chatky. Svůj pobyt si můžete zpestřit relaxací v Jelínkových lesních lázních.

UBYTOVÁNÍ

Rezervace ubytování

Pobytové balíčky

Hledáte při svých toulkách krásnou moravskou přírodou kvalitní ubytování? Toužíte strávit romantický pobyt v apartmánu v kamenné věži?

Standardně vybavené jedno-, dvou a čtyřlůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, nechybí také televize a internet. Samozřejmostí je možnost přistýlky.

Apartmány, které jsou nadstandardně vybaveny, jsou, stejně jako pokoje, umístěny v budově penzionu. Jeden z nich jsme ale umístili do kamenné věže, odkud je nádherný výhled do krajiny.

  • apartmán Vizovice

  • apartmán U Jelena

  • apartmán Ve věži

Srubové chatky představují velmi oblíbenou formu ubytování zejména pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidné části našeho areálu. Jsou celoročně obyvatelné s vlastním sociálním zařízením a nádherně voní dřevem.

Ubytujte se u nás – budete se cítit jako doma.

JELÍNKOVY LESNÍ LÁZNĚ

Potřebujete zregenerovat své tělo a mysl? Chcete nabrat sílu a energii na další pracovní dny?
Dokonalý odpočinek vám umožní naše nové privátní wellness centrum, které najdete v prostorách penzionu Bunč.
Necháte-li své tělo i mysl odpočinout ve stylové měděné vaně, ve vodě obohacené o sůl z Mrtvého moře, která je bohatá na minerály, budete se cítit jako znovuzrození. Sůl z Mrtvého moře se také tradičně používá pro úlevu svalových bolestí, zmírňuje stres a uvolňuje tělo.
K dispozici vám dále bude parní a finská sauna, ochlazovací bazének, relaxační lehátka či pohodlné posezení.

RESTAURACE

Stylová restaurace s barem nabízí harmonické prostředí s příjemnou obsluhou, kde si návštěvník může vychutnat místní kuchyni nebo posedět s přáteli u panáka dobré slivovice. K dispozici je prostorný sál s kapacitou 60 míst, který lze rozdělit na dva menší salónky zajišťující tak soukromí při rodinných oslavách, jako jsou například svatby nebo jiná výročí.

Na jižní straně nádvoří se rozprostírá sluneční terasa s kapacitou 200 míst. Na severní straně je krytá kamenná terasa s krbem a barem s kapacitou 30 míst.

 

 

 

  • Lesní penzion Bunč
    Roštín 287
  • +420 725 653 114
  • info@bunc.cz