Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Ranč Kostelany

Pokud hledáte příjemné a nevšední místo pro vaši firemní akci, soukromé oslavy, svatby a jiné společenské akce ve stylovém prostředí Divokého západu, Ranč Kostelany je tou správnou volbou. Najdete ho v nádherné lokalitě přírodního parku Chřiby, jen několik kilometrů od historické Kroměříže.

Ranč Kostelany nabízí nejen westernovou restauraci a stylové ubytování, ale i aquacentrum, bowling, na své si přijdou také děti, sportovci a milovníci koní, pro které je připravena lezecká stěna a stáje s ušlechtilými zvířaty, kterými koně bezesporu jsou. Velmi oblíbené jsou koňské a lezecké letní tábory pro děti, školní výlety, projíždky na koni nebo návštěva westernového městečka.

UBYTOVÁNÍ

Rezervace ubytování

Pobytové balíčky

Hotel*** Crazy Mary

Hotel Crazy Mary nabízí ubytování ve stylově a komfortně zařízených 9 dvoulůžkových pokojích a 13 apartmánech. Součástí každého pokoje je sociální zařízení, TV, telefon a wifi připojení. Apartmány nabízí možnost přistýlky a krásný výhled z balkónu či terasy.

 

Bydlete v indiánském týpí!

Pokud máte zájem o nevšední ubytování, připravili jsme si pro vás možnost přenocovat v indiánském stanu zvaném týpí. K dispozici jsou dva stany s celkovou kapacitou 8 osob. Stany jsou vybaveny spacími rošty, matracemi, dekami. Sociální zařízení je k dispozici v rámci areálu Ranče.

RESTAURACE

Restaurace Saloon s celkovou kapacitu 120 míst nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí. Posuvnou stěnou lze v restauraci vytvořit samostatný salonek s kapacitou až 50 míst. Salonek lze využít k pořádání oslav, večírků, svateb nebo firemních akcí.
Součástí restaurace je také venkovní terasa s posezením až pro 100 osob. Pro menší setkání máme k dispozici salonek „Little“ s kapacitou 15 míst.
Chtěli byste pro své zaměstnance uspořádat nezapomenutelný firemní večírek, který se bude lišit od těch předchozích? Náš Ranč Kostelany je stvořený právě pro tyto akce, na které budete ještě dlouho vzpomínat!
Nabídka restaurace se skládá ze stálé nabídky poctivých jídel z čerstvých surovin, připravovaných dle tradičních receptur a postupů a dále nabízíme i tematické gastronomické víkendy, kde si každý jistě přijde na své.
Součástí restaurace jsou 2 bowlingové dráhy.

  • Ranč Kostelany
    Kostelany 200
  • +420 573 367 272
  • recepce@kostelany.cz

Info