Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Wellness penzion Zlobice

Luxusní ubytování u Kroměříže. 

Penzion Zlobice najdete jen několik kilometrů od centra krásného města Kroměříž, nazývaného "Hanáckými Athénami". Kroměříž byla vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky za rok 1997. Komplex historických zahrad a Arcibiskupského zámku byl v prosinci 1998 zapsán do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Po kompletní rekonstrukci vznikly v penzionu ubytovací kapacity,  které jistě uspokojí nároky každého hosta.

První ubytovací patro nabízí útulné ubytování pro rodiny, skupiny, pracovní kolektivy, sportovní oddíly, skupiny přátel apod. za příjemnou cenu, odpovídající úrovni Standart ***. Najdete zde prostorné apartmány pro 4 – 6 osob, jeden i  s kuchyňským koutem.

Druhé patro nabízí luxusní a moderní apartmány a pokoje pro  2 – 4 osoby (větší i s kuchyňským koutem), s možností přistýlky ve výbavě First Class **** . 

Navštivte nové wellness centrum - whirpool, finská sauna nebo bylinková sauna, infra sauna, Kneippův chodník, relax zóna, masáže a zábaly. 

Penzion nabízí zábavu na dvou bowlingových drahách a ve vinném sklípku (kapacita až 16 osob). K dispozici sportovní relaxační vybavení (venkovní jezírko, tenisový kurt, hřiště na  volejbal, nohejbal a malou kopanou, možnost zapůjčení kol, koloběžek, lehátek, tenisový raket, pro děti na zahradě houpací koník, houpačky, domeček, pískoviště, v objektu  dětská herna, zajišťujeme vyjížďky na koních a ponících - ranč ve vzdálenosti 15 km) 

Salonek s kapacitou pro 30 osob a společenský sál s kapacitou až 150 osob přímo vybízí pro uspořádání firemních a společenských akcí. 

Zarezervujte si Váš pobyt ještě dnes! 

  • Wellness penzion Zlobice
    Zlobice 45
    768 31 Zlobice
  • +420 724 794 224
  • recepce@penzionzlobice.cz

Info