Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hotel a regenerační centrum Harmonie Chvalčov

Balzám pro tělo i duši. 

Regenerační centrum a Hotel Harmonie je na Moravě v Bystřici pod Hostýnem. Areál ve kterém se nachází, je umístněn uprostřed přírody, na západním úpatí Hostýnských hor v chráněné krajinné oblasti. Je to překrásná příroda, nádherné lesy, stále čistý a ničím neznečišťovaný vzduch. Klid který se kolem dokola rozestírá, silná energie umocněná blízkou horou Hostýn, na jemímž vrcholu je známá stejnojmenná bazilika, působící jako balzám na těle i duši.

Uvnitř areálu je všude kolem výsadba krásné zeleně, květin, bylinné záhonky, malý rybník a plno míst vhodných k odpočinku. Celý areál je navíc energeticky dotován jednou velkou pyramidou o základně 10m a několika menšími. Již jen samotný pobyt v tomto prostředí nechává všem procítit blahodárné účinky, v dnešní době na tolik přestresovaný organismus. V areálu o rozloze 2 ha, jsou umístěny také objekty, které slouží k ubytování, restauraci a regenerační centrum. Jsou nyní spolu propojeny tak, že není třeba při procedurách, které jsou hlavní náplní pobytu, přecházet vně objektu a vše je v jednom. Milovníci koupání pod širým nebem, pokud jsou hosté hotelu, mohou neomezeně využívat venkovního bazénu, který je nyní od půlky května do půlky října vyhřívaný na teplotu 26*C.

Vlastní pokoje slouží k ubytování hostů pro všechny druhy a délky pobytů. Jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou, toaletou a vším co patří do ubytovacího standardu a standardu plus. Přispívá to k celkové pohodě našich návštěvníků.

  • Hotel a regenerační centrum Harmonie Chvalčov
    Poutní 594
    768 72 Chvalčov
  • +420 573 378 840
  • harmonie.hotel@quick.cz