Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Autokemp Koryčany

Příroda široko daleko. 

Autokemp Koryčany se nachází v údolí Přírodního parku Chřiby.

Je tedy obklopen listnatými i jehličnatými lesy, které přímo vybízí k procházce spojené třeba se sbíráním hub nebo prohlídkou zříceniny hradu Cimburk. Na své si zde přijdou i milovníci cyklistiky nebo ti, co volí spíše relaxaci nebo odpočinek u koupaliště, se kterým autokemp sousedí.

Své stany si může postavit na travnaté ploše o rozloze 10.000 m2 s borovicemi, které slouží k vytvoření stínu pro postavený stan. Karavany si lze umístit do boxů, které jsou od sebe odděleny živým plotem a každý s vlastní elektrickou přípojkou a kohoutkem se studenou vodou. Návštěvníci bez stanu nebo karavanu mají možnost se ubytovat ve čtyřech chatkách, každá s 8 lůžky, kuchyňkou a sociálním zařízením.

Pro návštěvníky kempu je zde k dispozici sociální zařízení se sprchami s teplou vodou i sociálním zařízením pro návštěvníky na invalidním vozíku.

Občerstvit se můžete v bufetu se zastřešenou terasou, výhledem na sousední koupaliště a údolí Koryčanské přehrady pro pitnou vodu. Pro zpestření vašeho pobytu je zde pingpongový stůl a ruské kuželky.

  • Autokemp Koryčany
    Za koupalištěm
    768 05 Koryčany
  • +420 739 262 791
  • autokempkorycany@seznam.cz

Info