Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Penzion Na Gruntu

Vyzkoušejte romantické prostředí Gruntu! 

REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Penzion na Gruntu se nachází v malé vesničce Těšánky u Zdounek cca 17 kilometrů od Kroměříže. Penzion je součástí rekreačního areálu Grunt Galatík. Z penzionu je překrásný výhled do okolní krajiny, na místní rybníky a sady. Návštěvníci také mohou pozorovat trénující koně na místních jízdárnách, které se nacházejí přímo pod okny penzionu.

V současné době penzion disponuje 5 plně vybavenými pokoji. Šetrná rekonstrukce původního zemědělského objektu umožnila zachovat ráz budovy a využít podkrovního prostoru pro účely penzionu. Pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem a jsou zde zachovány původní trámy. Jelikož se pokoje nacházejí v podkroví je zaručen skutečný klid a návštěvníci nejsou ničím rušeni. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení (sprchový kout a WC). Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, takže ani horké letní počasí nás nemůže rozházet. Penzion má v současné době maximální kapacitu 18 lůžek včetně přistýlek.

Jelikož se penzion nachází na Gruntu, umožňuje návštěvníkům ubytovat se i s domácími mazlíčky. Vychovaní psi jsou u nás vítáni.

Ubytovat se v penzionu na Gruntu můžete při Vaší dovolené, na víkend nebo po celodenním výletu.
Areál nabízí relaxaci při procházkách kolem rybníků (i možnost koupání a projížděk na šlapadlech), výšlapu na rozhlednu, výcviku nebo vyjížďce na koni do přírody, posezení pod stylovými pergolami. Děti se mohou potěšit se zvířátky ve zvířecím koutku, pohrát si na pískovišti nebo na trampolíně nebo se povozit na koni. Cyklisté mohou využít vyznačených hipotras pro výlety do okolí na kolech.

Můžete zde také ubytovat Vaše hosty z oslavy nebo svatby, kterou si můžete přímo na Gruntu uspořádat. 

Parkování zdarma přímo v areálu. 

 

  • Penzion Na Gruntu
    Těšánky 80
    768 02 Zdounky
  • +420 607 978 107
  • info@gruntgalatik.cz

Info