Ski areál Troják

Ski Areál Troják (583 m.n.m) leží ve stejnojmenném sedle na hranicích okresů Kroměříž, Vsetín a Zlín.  Dva lyžařské vleky Tatrapoma a tři dětské lanové vleky jsou od hlavní komunikace vzdáleny jen několik desítek metrů. Svah „A“ a dětské hřiště jsou plně pokrývány vrstvou technického sněhu, který umožní garantovat provoz 100 dnů v roce, na třech vlecích.

Ski Areál doplňují služby jako je půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna dětských sněžných skútrů, skútr taxi a další.

U příjezdové komunikace je velké parkoviště pro 10 autobusů a 150 osobních automobilů. Je po celou zimní sezonu upravováno a zákazníci areálu zde mohou parkovat ZDARMA!

5 lyžařských vleků má kapacitu 2350 osob za hodinu.

Ski Areál Troják svými terény uspokojí rodiny s dětmi, lyžaře začátečníky i pokročilé.

Lyžařský prostor hřebene na Trojáku umožní návštěvníkům také možnost běžeckého lyžování. Lyžařské stopy jsou vedeny oběma směry po hřebenu na Tesák, Tři kameny, Hostýn až do Bystřice p.H. Na opačnou stranu na Bludný, Čečetkov, Lazy až do Valašského Meziříčí. Strojově je od roku 2009 upravováno 6 km tratí. Více o běžeckých stopách najdete na www.hm52.cz nebo v materiálu ke stažení

Zde čerpejte SLEVU s kartou Hostýnska plnou výhod

  • Ski areál Troják
    Troják – Rajnochovice 289
    768 71 Rajnochovice
  • +420 573 391 111

V okolí také najdete