Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Aktuality

28. prosinec

Na Hostýn na Silvestrovskou půlnoční

Vydejte se na Svatý Hostýn, který je se svou bazilikou Nanebevzetí Panny Marie jedním nejnavštěvovanějších poutních míst na Moravě i v celé republice.

17. listopad

17. listopad v Holešově

Pietní akt na náměstí i skvělý jazzový koncert v New Drive Clubu, takový byl Den boje za svobodu a demokracii v Holešově.

10. listopad

Oslavy Svatého Martina na Kroměřížsku

Svátek Svatého Martina 11. listopadu slavíme také na Kroměřížsku! Ke Svatému Martinovi patří mladá vína, pečená husa i pravé svatomartinské hodování. Kam se letos vypravíte? Máme pro vás pár tipů.

19. říjen

Václav Vaculovič: Znamení na obloze - Horké poledne

Prostory Galerie v podloubí na Velkém náměstí zaplní díla kroměřížského výtvarníka a hudebníka Václava Vaculoviče. Výstava Znamení na obloze – Horké poledne nabídne především jeho práce na papíře.

3. červen

Tipy na první červnový víkend

Vv regionu se rozjíždí jak turistická sezóna, tak oblíbené akce. Pěkně jsme vám je shrnuli, ať nemusíte dlouho hledat. Kam to bude?

17. květen

Holešovský zámek je připravený na cykloturisty

Holešov poskytuje veškeré zázemí pro cykloturisty. Připraveny jsou nové moderní stojany na kola, nabíječka pro elektrokola, úschovna zavazadel, lékárnička či nářadí na základní opravy.

29. duben

Jaký bude 1. máj v Holešově?

V Holešově oslaví 1. máj tradičně netradičně s hudbou a tancem, a zároveň otevřou novou výstavu v arkádách zámku.

6. duben

Tip na procházku: Z Kroměříže na Hradisko

Procházkou k jednomu z nejstarších osídlení u nás na Hané? Projděte se z Kroměříže kolem rybníku Šlajza a kolem elektrárny Na Strži až k bývalému hradisku nad údolím Moravy a Hané.

24. březen

V Holešově jsou cyklisté vítáni

Městské informační centrum Holešov je nově certifikovaným zařízením „Cyklisté vítáni“, kde je možné dobíjení elektrokol, a které poskytuje kvalitní zastřešené odstavné místo pro kola.