Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Natalia Osipova - Force of Nature

Úvodní obrázek článku

Principálka londýnského Královského Baletu a nejuznávanější primabalerína současnosti, Natalia Osipova, vystoupí poprvé v České republice v premiéře nového představení Force of Nature. Představení se uskuteční 23. července 2022 od 20 hodin v zahradách Arcibiskupského zámku Kroměříž.

Celosvětově uznávaná Natalia Osipova, jedna z největších baletek své generace, vystoupí v představení plném sól a duetů, které nemají konkurenci pro svou virtuozitu a krásu – od klasických děl až po brilantní nové choreografie. Jejími partnery budou hvězdy Royal Ballet London a hvězdy divadla Rambert London, včetně jejího partnera, amerického tanečníka a choreografa Jasona Kittelbergera, a to jak na jevišti, tak i mimo něj.
Osipova je držitelkou mnoha ocenění, např. Zlaté masky za výkony ve filmech In the Upper Room (2008) a La Sylphide (2009), Critics' Circle National Dance Awards (Nejlepší tanečnice, 2007, 2010 a 2014), Positano Dance Awards (Nejlepší tanečnice, 2008 a 2011) a Benois de la Danse Award (Nejlepší tanečnice, 2008). Od roku 2018 Natalia produkovala a prezentovala dvě své vlastní show - „Mother“ (choreograf Arthur Pita), prezentovaná v Southbank Center London (2018), a „Carmen“ (choreograf Didy Veldman). Ta bude uvedena v Southbank Center London v květnu 2022. V roce 2019 Osipová hrála v dokumentárním filmu Force of Nature, který poskytl jedinečný pohled do pracovního života jednoho z největších světových umělců, a v roce 2021 vytvořila vůbec první kolekci baletních NFT.
Vstupenky v síti Ticketportal.