Kulturácké špacír v Kroměříži

  • Datum konání:27.4. - 27.5.2021
  • Organizátor:Dům kultury Kroměříž
  • Místo konání:Kroměříž
  • WWW:www.dk-kromeriz.cz
Úvodní obrázek článku

Poznávejte a objevujte Kroměříž, město s velkým kulturními tradicemi.

Dům kultury připravil zbrusu novou soutěž Kulturácké špacír, propojující kulturní znalosti a fyzickou kondici. Na deseti místech ve městě se ukrývají indicie – písmena – vedoucí k sestavení tajenky. V deseti kolech vám na Facebooku Domu kultury budeme každé úterý a čtvrtek od 27. dubna představovat známá i méně známá místa v Kroměříži, propojená s nějakou kulturní osobností a vaším úkolem bude místo navštívit, prozkoumat a odhalit, které písmeno do tajenky ukrývá.

Celou tajenku po skončení desátého kola pošlete na adresu: propagace@dk-kromeriz.cz s kontaktem na sebe. První šťastný vylosovaný luštitel obdrží 5l soudek piva Maxmilian a propagační předměty Domu kultury a Města Kroměříže, další vylosovaní drobné dárky a upomínkové předměty.

Ze soutěžících, kteří po každém kole zveřejní na Facebooku Domu kultury fotku dokumentující, že místo navštívili, vylosujeme každé pondělí za dvě předešlá kola minulého týdne výherce speciální ceny od našich partnerů - kaváren Velo CAFÉ, Novákova zahrada a CoffeeTrike. Každé jednotlivé kolo tak má také svého výherce.