Zahrada Věžky - podzim

  • Datum konání:25.9. - 28.9.2020
  • Organizátor:OSO ZAHRADA VĚŽKY
  • Místo konání:Věžky u Kroměříže
  • Kontaktní osoba:Pavlína Majdová
  • Telefon:728 599 049
  • E-mail:info@vystavavezky.cz
  • WWW:www.vystavavezky.cz
Úvodní obrázek článku

Zahrádkářská výstava Zahrada Věžky 25. 9. - 28. 9. 2020 denně od 9 do 16 hodin.

Podzim začíná malovat listí paletou těch nejkrásnějších barev. Slunce jemně svými paprsky hladí po tvářích a Vy, celí okouzlení tou krásou, se s údivem procházíte pod barevnými korunami stromů a nasáváte tu jedinečnou podzimní vůni. Také se Vám tato představa líbí tak, jako nám? Není lepší místo, kde toto zažít, než u nás na výstavě Zahrada Věžky. Nejen, že si užijete krásný a pohodový podzimní den, ale také si nakoupíte květiny, stromečky, ovoce i zeleninu, něco dobrého na zub a něco krásného na památku. Dědečci, tatínkové i chlapečci se pokochají zemědělskou technikou, dámy naopak mohou obdivovat rozmanité barvy krásných květin a podzimních plodů. Dýně, jablka i hrušky, ale také řezané lilie, jiřiny a gladioly.

V našem krásném zámeckém parku se projdete, inspirujete se a odpočinete si od každodenního shonu. Máme pro Vás připravený rozmanitý výběr stánků, které budou pro pohodlnější nakupování rozmístěny s několika metrovými rozestupy. Němusíte se bát, na každého se dostane. Takže když někde uvidíte, že byste museli stát v řadě, pokračujte dál a pak se vrátíte. V dnešní uspěchané době není přece kam spěchat...

„Výstava řezaných květin se pro letošní podzimní výstavu přesouvá do parku a spojí se s expozicí zemědělské techniky. Nechceme otevírat budovu staré sýpky, kde se tato výstava obvykle koná. Pro krásu květin je výstava velice oblíbená a hojně navštěvovaná. V parku budou mít návštěvníci více prostoru k jejich obdivování,“ říká manažerka výstav Pavlína Majdová.

Jak bude letos vypadat podzimní Zahrady Věžky?
> Dodržujme předepsané rozestupy, netlačme se na sebe
> Všudepřítomná dezinfekce k volnému užití
> Dle nařízení Krajské hygienické stanice ve Zlíně je na celém území Zlínského kraje nařízeno nošení ochrany dýchacích cest i na venkovních akcích s účastí nad 100 osob

Co Vás kromě venkovské atmosféry parku čeká?
> Nakoupíte si květinky do Vašich záhonků, dobroty na večerní grilovačku, drobnosti pro děti nebo něco krásného jen tak pro potěšení.
> Zjistíte, že podobnou atmosféru nezažijete nikde jinde…jednoduše, kdo jednou přijde k nám, přijde zas.
> Užijete si nákupy na čerstvém vzduchu pod korunami stromů.
> Prostě a jednoduše si uděláte radost...

Těšíme se na Vás 25. – 28. září od 9 do 16 hodin.