Kroměřížský drak 2020

  • Datum konání:8.8.2020 08:00 - 21:00
  • Organizátor:Zaki-sport.cz agenty, Město Kroměříž
  • Místo konání:Bágrák, Kroměříž
  • WWW:www.facebook.com
Úvodní obrázek článku

Třetí ročník festivalu malých dračích lodí je tu! 

Předběžný časový harmonogram závodu:

Program:
pátek 7.8.2020
16.00 – 19.00 tréninkové jízdy malých dračích lodí
sobota 8.8.2020
08.30 – 09.00 porada kapitánů
09.00 – 18.00 závody malých dračích lodí na 200m a 1km
- doprovodný program pro celou rodinu, nafukovací atrakce a aktivity
18.00 – 19.00 slavnostní vyhlášení výsledků
Kategorie:
1. SPORT – 10 pádlujících – profesionálové a poloprofesionálové, kteří se závodů dračích lodí účastní pravidelně. V posádce musí být minimálně 4 pádlující ženy. Mají vlastní kategorii, pokud se závodů zúčastní minimálně 4 sport posádky. Kormidelníka dodá pořadatel, případně má posádka právo použít svého kormidelníka.
2. FIRMY – 10 pádlujících – teamy firemních posádek mají vlastní kategorii, pokud se závodů zúčastní minimálně 4 firemní posádky. V posádce musí být minimálně 2 pádlující ženy. Kormidelníka dodá pořadatel, případně má posádka právo použít svého kormidelníka.
3. ŽENSKÉ posádky – 10 pádlujících - oceněna bude i nejlepší ženská posádka, pokud se závodů zúčastní minimálně 4 čistě ženské posádky, mají ženy vlastní kategorii. Kormidelníka dodá pořadatel, případně má posádka právo použít svého kormidelníka. Ženy z těchto posádek mohou závodit i za jiné teamy.
4. FUN – 10 pádlujících – teamy, kluby, sbory, rodiny a korporace přátel, které se účastnili maximálně 1 závodu. Mají vlastní kategorii, pokud se závodů zúčastní minimálně 4 FUN posádky. V posádce minimálně 2 pádlující ženy. Tyto týmy nesmí použít v závodě karbonová ani dřevěná pádla, jinak budou ze závodu vyřazeni! Plastová pádla pro tuto kategorii dodá pořadatel! Kormidelníka dodá pořadatel, případně má posádka právo použít svého kormidelníka.
Sportovní, firemní a nově ŽENSKÉ posádky mohou získat nejen pamětní medailový set a exkluzivní putovní pohár v rámci dračího seriálu ZAKI CUP 2020
Všechny přihlášené posádky nejen, že získají trofeje našich závodů, ale budou bodovány i v rámci DBGP v kategoriích SPORT, FIRMY, ŽENY a FUN.
 
 
Ubytování je možné v blízkém okolí, Kroměříž. Parkování na parkovištích v okolí a na vyhrazených parkovištích. WC budě v místě závodu k dispozici v dostatečné kapacitě. Bude pro vás připraven catering, kde si budete moci objednat několik druhů teplých jídel (např. steaky na grilu, kuřecí řízky, smažené sýry, těstovinové saláty, klobásy, čepované pivo a limonády, káva, apod.)