Charitativní běh pro zdraví

  • Datum konání:20.6.2020 14:00 - 22:00
  • Organizátor:Městské kulturní středisko Holešov, příspěvková organizace a město Holešov
  • Místo konání:náměstí Dr. E. Beneše, Holešov
  • WWW:www.facebook.com
Úvodní obrázek článku
Jelikož se před dvěma měsíci málem přestal točit svět, nemohlo se uskutečnit mnoho krásných akcí. Jednou z nich byl charitativní běh, který měl být podporou pro těžce nemocného Matyáška Urbana z Holešova.
Na náhradní termín 20. června jsme tedy naplánovali speciální „koronavirovou variantu“ charitativního běhu, který se poběží v duchu příjemného sportovního vyžití, nikoliv závodu. V tento den se odpoledne od 14 do 17 hodin budou mít možnost všichni zájemci, kteří dorazí na náměstí E. Beneše v Holešově zaregistrovat k běhu a potom si - nezávisle na ostatních - vyběhnout na Želkov, kde bude na běžce čekat první část medaile, pro druhou si pak budou muset doběhnout zpátky na náměstí. Medaile bude hovořit za vše a věříme, že se vám bude líbit. Vyhneme se společnému startu, ale poběžíme se společnou myšlenkou - na Matyáška. 
 
Na náměstí bude během odpoledne probíhat koncert skupiny Texas a nebude chybět ani občerstvení. Rádi bychom, aby byla akce vnímána jako znovuzahájení společenského a sportovního života v našem městě, kdy se můžeme po dlouhé době setkat a vidět na veřejnosti úsměvy. 
 
Charitativnímu běhu bude dopoledne předcházet Sraz japonských automobilů, který bude probíhat od 10 do 13:30 hodin v zámecké zahradě. Také výtěžek z této akce poputuje Matyáškovi. Ve 13:30 vozy vyjedou na spanilou jízdu městem a vydají se směrem na zámek Nový Světlov.
 
Těšíme se, že Matyáškovi svým pohybem pomůžeme! Těšíme se také na setkání s vámi všemi, kteří se do projektu zapojíte.