Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Procestujte svět s Domem kultury

  • Datum konání:15.9. - 9.12.2023
  • Organizátor:Dům kultury v Kroměříži
  • Místo konání:Dům kultury, Kino Nadsklepí i Klub Starý pivovar, Kroměříž
  • Telefon:573500592
  • E-mail:pokladna@dk-kromeriz.cz
  • WWW:www.dk-kromeriz.cz
Úvodní obrázek článku

Od pátku 15. září do soboty 9. prosince si nenechte v Kroměřiži ujít cyklus cestovatelských přednášek, které pořádá Dům kultury. A jaké přednášky vás na podzim 2023 čekají?

V pátek 15. září v 18:00 odstartuje na Klubu starý pivovar podzimní cyklus oblíbených cestovatelských přednášek "Procestujte svět s Domem kultury" Pavel Motyčka, který se již do Santiaga de Compostella vydal pěšky sedmkrát a se svou poutí nás seznámí na přednášce KDYŽ NEMŮŽEŠ, ...ANEB PĚŠÍ POUŤ DO SANTIAGA DE COMPOSTELLA

26. září v 18:00 vystoupí na klubu již poněkolikáté oblíbená cestovatelka a fotografka Pavla Bičíková, tentokrát s přednáškou ŽHAVÁ ANDALUSIE...aneb jak jsem šla pěšky přes andaluské hory fotit svoji první svatbu.

Jakých bylo osm měsíců a téměř 50 000 kilometrů čtyřmi kontinenty v sedle motorky nám 9. října v 19:00 v Kině Nadsklepí představí PAVEL SUCHÝ s jeho přednáškou JAWA KOLEM SVĚTA.

Do divadelního sálu Domu kultury 26. října v 18:00 zavítá populární Jiří Kolbaba. S přednáškou TO JE HAVAJ! nás čeká dobrodružný i romantický objevitelský výlet po šesti ostrovech pacifického souostroví.

Co má společného jedna z nejbohatších zemí světa s buddhistickým himálajským královstvím? To zjistíme, když se vydáme na Klubu Starý pivovar s Kristýnou Tronečkovou a Matoušem Hurtíkem na přednášku BHÚTÁN A NORSKO ANEB JAK SE ŽIJE V ZEMÍCH ŠTĚSTÍ ve středu 8. listopadu v 18:00 hodin.

Když rodinná dovolená, tak jedině v Africe! Mladý cestovatel a spisovatel Ladislav Zibura vystoupí tentokrát se svým cestovatelským stand upem S MÁMOU A TÁTOU DO AFRIKY v divadelním sále Domu kultury 28. listopadu v 18:00.

Vyměnil žluté Trabanty za žluté obojživelníky Luaz 967 přednáška - DAN PŘIBÁŇ ŽLUTÝM CIRKUSEM KOLEM SVĚTA se uskuteční 7. prosince v 18.00 hodin v divadelním sále Domu kultury. Dan vyráží na další bláznivou výpravu, tentokráte do Mongolska.

Cestovatelský cyklus uzavře v Kině Nadsklepí v sobotu 9. prosince od 19:00 SNOW FILM FEST, který přinese ty nejlepší filmy o zimních sportech z celého světa i z domácí produkce.

Změna programu vyhrazena.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE A FOTOGALERII NAJDETE NA STRÁNKÁCH DOMU KULTURY.