Nerušte termín, přesuňte ho a pomozte turismu > Novinky z Chřibů

Úvodní obrázek článku

Na ranči v Kostelanech i v Lesním penzionu Bunč se na vás těší po uvolnění vládních opatření. Pomozme v těchto těžkých chvílích ekonomice a podpořme nejen český turismus.  Své termíny nerušte, snažte se jen pro své pobyty a výlety najít vhodnější dobu.

RANČ KOSTELANY

Pokud hledáte příjemné a nevšední místo pro vaši firemní akci, soukromé oslavy, svatby a jiné společenské akce ve stylovém prostředí Divokého západu, Ranč Kostelany je tou správnou volbou. Najdete ho v nádherné lokalitě přírodního parku Chřiby, jen několik kilometrů od historické Kroměříže.

Ranč Kostelany nabízí nejen westernovou restauraci a stylové ubytování, ale i aquacentrumbowling, na své si přijdou také děti, sportovci a milovníci koní, pro které je připravena lezecká stěna a stáje s ušlechtilými zvířaty, kterými koně bezesporu jsou. Velmi oblíbené jsou koňské a lezecké letní tábory pro dětiškolní výletyprojíždky na koni nebo návštěva westernového městečka.

Mrkněte na zbrusu nové webové stránky a těšte se na příhodnější dobu, kdy můžete se svými dětmi nebo partnerem vyrazit za atmosférou Divokého západu v Chřibech. 
S blogem jsme toto kouzelné místo plné neopakovatelné atmosféry také navštívili > čtěte tady.

LESNÍ PENZION BUNČ

Lesní penzion BUNČ se nachází v lokalitě s nádhernou přírodou, zajímavými a romantickými vyhlídkami a zdravými bukovými lesy v malebném pohoří Chřiby, které se rozkládá na východní Moravě jako hranice mezi Slováckem a úrodnou Hanou.
Právě zde naleznete zrekonstruovaný Lesní penzion Bunč nabízející vše, co očekáváte od kvalitního ubytování, stylové restaurace, odpočinku v přírodě a klidně strávené dovolené. Pro naše hosty máme připravené standardně vybavené pokoje, tři výjimečné apartmány a v neposlední řadě i celoročně obyvatelné srubové chatky. Svůj pobyt si můžete zpestřit relaxací v Jelínkových lesních lázních.

Také webové stránky Lesního penzionu Bunč jsou oblečeny do zbrusu nového kabátu > mrkněte. Pokud se vydáte v těchto dnech na procházku do přírody Chřibů a vyhládne Vám nebo Vás přepadne žízeň, na Bunči se můžete občerstvit u výdejního okénka, které je otevřeno denně od 10 do 17 hodin.
Z jedné naší podzimní návštěvy jsme napsali článek na blog, můžete se jím inspirovat také při plánování letní dovolené u nás.