Co podniknout o prvním březnovém víkendu?

Úvodní obrázek článku

Únor je za námi, březen právě začíná a JARO klepe pomalu na dveře. Venku ještě není úplně jarní počasí, tak využijme toho co nám to aktuální nabízí. Podívejte se na naše tipy co tento víkend podniknout - zabavíte sebe i děti. 

 

Protáhněte se

Jarní prázdniny můžete zakončit tradičním zimním sportem - bruslením. POSLEDNÍ víkend můžete využít obě otevřená kluziště pod širým nebem. Bruslí se v Kroměříži na Hanáckém náměstí, i v Holešově na Zámeckém kluzišti
V regionu je také v provozu Ski areál Troják, který stále nabízí perfektní lyžovačku v Hostýnských vrších. Otevřeno je denně od 9:00, ve čtvrtek, pátek a sobotu do 20:00, v neděli do 17:00.

Pro děti a všechny modeláře 

Již tuto sobotu si TYMY centrum ve Všetulích připravilo 3. Holešovské setkání RC modelářů. Vezměte děti a přijďte se podívat na modely kamionů, automobilů, zemědělské a stavební techniky v měřítku 1:14 - 1:16. 

Pro květinové nadšence

I tento víkend můžete v Kroměříži navštívit výstavu Kamélií. V sobotu je připravena prezentace Bednářství Fryzelka a ukázka vypalování sudů, v neděli jsou na programu komentované prohlídky a také Oživlá historie - korzo v dobových kostýmech.

Vyvětrejte se 

Pokud počasí dovolí - vyrazte na výlet. Inspirovat se můžete na našem blogu. Probouzející přírodou se můžete potěšit výšlapem na Hostýn nebo na rozhlednu Kelčský Javorník, která je dostupná celoročně, takže i v tomto čase si můžete vychutnat výhled do všech světových stran z 35 metrů vysoké kovové konstrukce. V Podzámecké zahradě v Kroměříži nebo v zámecké zahradě v Holešově už můžete dokonce vidět první květy. Ano, i přesto, že se v Holešově v zahradě ještě bruslí. Taky už se nemůžete dočkat jara jako my? 

Ať už se o víkendu vypravíte kamkoli, užijte si volný čas strávený s lidmi, které máte rádi a nezapomeňte se nám pochlubit třeba na Instagramu s #kromerizsko.