Víkend zamilovaných je tu! Podívejte se na naše tipy...

Úvodní obrázek článku

Zima a led, tanec, karneval a masky... v únoru nezapomínejme také na svátek všech zamilovaných! Valentýnský víkend je tu a my vám přinášíme tipy, jak si víkend užít se vším všudy.

Pro nejmenší

I tento víkend se děti nudit rozhodně nebudou. Knihovna Kroměřížska si připravila na páteční odpoledne malou výtvarnou dílničku a půjčení anonymní knihy na čtenářské rande. V neděli pak můžete navštívit Městské kulturní středisko v Chropyni, kde se koná Maškarní bál! Nenechte si ujít odpoledne plné her a zábavy - masky s sebou!

Za sportem

Pokud se chcete protáhnout, můžete využít nabídky bruslení na Zámeckém kluzišti v Holešově, kde je - kromě tradičního bruslení - na sobotu připravena od 13 do 14 hodin Show s hokejisty. Těšit se můžete na soutěže, autogramiádu či osobní setkání se zlínskými hokejisty. Ani v Kroměříži se nudit nebudete - přijít můžete na Hanácké náměstí, kde je rovněž připravena ledová plocha pod širým nebem. 

Za krásou

Nenechte si ujít jedinečnou podívanou a přijďte se podívat do Květné zahrady v Kroměříži na právě kvetoucí Kamélie. Letošní kaméliová výstava nese název Kamélie 1920. Jedná se o již desátý ročník této výstavy. Na sobotu je připravena Kaméliová výtvarná dílna s akademickým malířem J. J. Grossmannem, v neděli komentované prohlídky a také Oživlá historie – korzo v dobových kostýmech. 

Do víru tance

Valentýnský večer můžete strávit třeba poslechem dobré hudby a s tanečními střevíčky na nohou. Přijďte si  zatančit do Hulína na ples s názvem  Plesání s Městským kulturním centrem. K tanci a poslechu hraje oblíbené Event Jazz Trio a Best of Rock.cz.  

Za romantikou

Máte-li rádi dobré jídlo nebo chcete oslavit svátek zamilovaných - máte také z čeho vybírat. Valentýnské menu si připravil Hotel Octárna, Ranč Kostelany a také Lesní penzion Bunč. Z rozmanité nabídky lákavých pokrmů si jistě vyberete. Jiný druh romantiky si užijete v hotelu U Zlatého kohouta - Valentýnské wellness zde můžete navštívit v průběhu celého února.