Dárky na poslední chvíli?

Úvodní obrázek článku

Jestli ještě váháte, co stylového a originálního nadělit pod stromeček, máme pro vás tip na dárky s podpisem našeho krásného a jedinečného regionu Kroměřížsko.

Z KROMĚŘÍŽE

Tradičním a pestrým dárkem je jistě nástěnný a stolní kalendář s překrásnými fotografiemi z Kroměříže, letos ale můžete Kroměřížáky a nejen je potěšit také zbrusu novou deskovou hrou. Vše zakoupíte v TIC Kroměříž.

Nástěnný kalendář 2020: Kroměříž - Z ptačí perspektivy

Stolní a nástěnný kalendář 
S fotografiemi nejkrásnějších míst Kroměříže se můžete těšit po celý rok.

Ohnivé dědictví
Pomozte Emě a Oliverovi polapit zloděje, který řádí v Kroměříži! 
Desková hra pro děti od 9 let i dospělé. Její děj se odehrává v Kroměříži na pozadí historického Povondrova plánu města z roku 1915 a hráčům odhalí jedno velké kroměřížské tajemství.

Z Holešova

V Holešově vydávají také vlastní stolní i nástěnný kalendář, jako pěkný dárek mohou posloužit také knihy z historie Holešova.
Pokud jste či vaši blízcí kávo- či čajo- milové, a to si troufáme říct, že snad ve svém okolí nenajdete nikoho kdo by nebyl, tak bezva tipem na dárek mohou být holešovské plecháčky. Mrkněte níže. My jsme nadšení!

Nástěnný a stolní kalendář 2020
Nástěnný kalendář na rok 2020 s fotografiemi nástěnných maleb z holešovského zámku. Možná ani netušíte, jaké poklady při procházení zámkem nad hlavami máte. Přijměte také pozvání do holešovských ulic a zákoutí let 60., 70. a 80. let, pro mnoho z nás radostných chvil dětství a dospívání, a připomeňte si se stolním kalendářem, jak to v Holešově v těchto letech vypadalo.
K zakupení v místě prvního kontaktu MÚ Holešov, MIC Holešov, popř. v knihovně.

Plecháčky
Zaručeně potěší každého správného Holešováka a Holešovačku! K zakoupení v MIC Holešov.