Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Plesová sezóna v plném proudu

Úvodní obrázek článku

Reprezentační ples Gymnázia Ladislava Jaroše 2019, foto: Sabina Kolářová

Máme tady rok 2023 a první měsíce nového roku bývají zpravidla ve znamení plesů. Poslední dva roky plesům moc nepřály a tak si je pojďme vychutnat plnými doušky!

V sobotu 28. ledna v 19:30 bude na zámku v Holešově zahájen Farní ples. Hudební doprovod zajistí dechová kapela Moraváci, Holešovský komorní orchestr a cimbálovka Včelaran.

Valašský krúžek Rusavjan zve na 44. ročník Valašského bálu, který se uskuteční 28. ledna od 19 hodin na Obecním domě Rusava. 

Stejný název, tedy Valašský bál, ponese i akce dalšího rusavského souboru - Valašského souboru písní a tanců Rusava, který se uskuteční v sobotu 4. února ve Společenském domě Sušil v Bystřici pod Hostýnem.

V sobotu 4. února se můžete těšit na Obecní ples, který se bude konat v Kulturním domě v Prusinovicích. 

TJ Sokol Záhlinice zve na Sokolský ples, který pořádá v sobotu 4. února od 19:30 hodin v místním pivovaru. K tanci a poslechu hraje skupina Gadeon, chybět nebude ani bohatá tombola a kouzelník. 

V obci Chvalčov si dobrou zábavu pro své hosty připravuje místní Sbor dobrovolných hasičů. Na jejich Hasičský ples se můžete těšit v sobotu 4. února od 20 hodin.

V sále Psychiatrické nemocnice v Kroměříži se bude v pátek 10. února konat Ples dárců krve. K tanci a poslechu zahraje skupina ONE CLASSIC.

Společenský dům Sušil v Bystřici pod Hostýnem bude 11. února hostit Farní ples. K tanci a poslechu hraje BRUCE One Man Show.

V sobotu 11. února od 20 hodin se v Kulturním domě v Zářičí uskuteční Obecní ples. K tanci a poslechu zahraje skupina KMO3.

 

V Němčicích Hasičský ples připravuje místní Sbor dobrovolných hasičů na 11. února.

V pátek 17. února od 20 hodin pořádá FC Morkovice 2. Sportovní ples v místní sokolovně. Jako předkapela vystoupí VÉDÉČKO a hlavní kapelou bude SHOWBAND.

Hasiči z Koryčan lákají na svůj tradiční Hasičský ples, který se uskuteční v sobotu 18. února v Kulturním domě v Koryčanech. Hrát bude Vonička V-Band. 

Střední škola hotelová a služeb pořádá svůj Reprezentační ples v pátek 25. února a ponese se v duchu Ledového království. K tanci a poslechu bude hrát skupina Trip Chropyně a součástí programu bude také bohatý raut. 

Sokolovna v Morkovicích zažije 26. února Dětský karneval i akci pro dospělé. Od 20 hodin se o hudbu postará DJ Jarin. Přijďte si užít Šibřinky ve stylu osmdesátých a devadesátých let!

V sobotu 4. března si nenechte ujít Módní ples. Uvítá vás moderátorka Lucie Borhyová a zazpívá vám Roman Vojtek. Ples slibuje spoustu dalších lákadel.

Masky a kostýmy budou hrát hlavní roli na Maškarním bále v Kurovicích v sobotu 4. března. Na prvním ročníku tohoto bálu si hudební doprovod vzala na svá bedra skupina MOTUS. 

 

Závěr plesové sezóny obstará v pátek 10. března akce Plesání s MKC Hulín. Městské kulturní centrum láká na skupinu Křídla, bohatou tombolu, dobroty a karikaturisty.

Plesy chystají také gymnázia našeho regionu. V pátek 27. ledna chystá svůj Reprezentační ples Gymnázium Kroměříž, v pátek 10. února se bude konat Reprezentační ples Arcibiskupského gymnázia Kroměříž, a v sobotu 25. února je naplánován Reprezentační ples Gymnázia Ladislava Jaroše z Holešova. 

Nechte se zlákat některým ze jmenovaných plesů, zatančete si a dobře se pobavte!