Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Oblíbené zahrádkářské výstavy si blíží!

Úvodní obrázek článku

Foto: Výstaviště Kroměříž

Kroměřížský region je znám nejen krásnou krajinou a památkami, ale také oblíbenými zahrádkářskými výstavami, na které se sjíždí lidé z celé republiky. 

Od pátku 5. do neděle 7. srpna se první milovníci květin sejdou ve Věžkách u Kroměříže. Na zdejší výstavě ZAHRADA VĚŽKY si mohou prohlédnout květinovou expozici ve staré sýpce,  ale také zakoupit květiny, bylinky i zahrádkářské potřeby a zkrátka strávit zde příjemný den s rodinou. Další informace na našich stránkách nebo v události na facebooku.

Následující víkend, 12. - 14. srpna,  bude svátek pro všechny zahradníky a zahrádkáře pokračovat výstavou FLORIA LÉTO 2022. Na kroměřížském výstavišti si opět přední floristé připraví velkolepou květinovou expozici. Kromě květinového aranžmá se mohou návštěvníci těšit na prodejní výstavu kaktusů, expozici sukulentů, či výstavu drobného zvířectva a okrasného ptactva. Desítky českých i zahraničních prodejců nabídnou okrasné rostliny, bylinky, zeleninu, zahradní nářadí či řemeslné výrobky. Po celou dobu výstavy je pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný a hudební program.  Aktuální informace najdete na našich stránkách nebo v události akce na facebooku.