Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Videosoutěž Milujeme Chřiby láká na zajímavé finanční odměny

Úvodní obrázek článku

Máte rádi Chřiby? Rádi se touláte krajinou a natáčíte snímky? Umíte zachytit úžasnou atmosféru, okamžik, scenérii? Mikroregion Buchlov vyhlašuje soutěž o nejlepší video na téma „MILUJEME CHŘIBY“, která bude probíhat od 1.7. 2022 do 30.4.2023. Účastníkem video soutěže může být každý milovník Chřibů.

Hlavní myšlenka soutěže: Vytvořit video zachycující jedinečnost Chřibů ať už v detailu a celku.

„Naším cílem je dát impuls všem kreativním lidem, kteří mají rádi tento kraj. Chceme jim nabídnout možnost vytvořit video zachycující jedinečnost tohoto území, ať už v detailu nebo celku,“ popisuje záměr starostka Buchlovic Pavla Večeřová, která je zároveň předsedkyní vyhlašujícího mikroregionu.

Soutěž je otevřena celý rok, až do konce dubna příštího roku, aby tvůrci mohli zachytit Chřiby v období, které mají nejradši. Videa mají být intenzivní a krátká, nejdéle do 90 sekund. Na jaře bude přihlášená videa hodnotit odborná porota a určí pořadí, kdy tvůrci prvních tří videí získají finanční odměnu pět, deset, patnáct tisíc korun.

„Téma není nijak omezeno, budeme rádi, když se do soutěže zapojí jak obyvatelé, tak návštěvníci celých Chřibů, nejen našeho mikroregionu. Ať jsou to profesionálové nebo amatéři. Spolu s kolegy z dalších chřibských mikroregionů jsme se na jaře shodli, že chceme přiblížit zajímavé pohledy lidí, které spojují Chřiby,“ popisuje jeden z organizátorů soutěže Aleš Mergental, starosta obce Velehrad. Detaily soutěže je možné najít na webových stránkách www.buchlov.cz nebo facebooku Mikroregionu Buchlov.


Pravidla soutěže jsou jednoduchá:

Natočte krátké video na šířku, které trvá 1 – 1,5 minut.
Ve videu musí být zachyceny Chřiby – krajina, historie, památky, tradice, umění…
Video pošlete od 1. 7.2022 do 30. 4.2023 na email přes webové rozhraní www.uschovna.cz na e-mail: polisenska@buchlov.cz
Jeden autor může přihlásit maximálně 3 videa.


Cena pro vítěze:
1. místo: finanční odměna 15.000 Kč
2. místo: finanční odměna 10.000 Kč
3. místo: finanční odměna 5.000 Kč

Vaše dotazy zodpoví: Renáta Polišenská, koordinátorka soutěže, 777 818 592, polisenska@buchlov.cz

PODMÍNKY A PRAVIDLA VIDEO SOUTĚŽE „MILUJEME CHŘIBY“ najdete ZDE