Cookie Consent by Free Privacy Policy website

MAS Hříběcí hory připravila pro turisty novinku

Úvodní obrázek článku

 

Na letošní turistickou sezonu připravila MAS Hříběcí hory novinku – turistický magazín. Najdete v něm 18 skvělých tipů, kam v Hříběcích horách vyrazit na výlet.Všechny výlety jsou navíc propojeny s aplikací Na kole i pěšky.

Magazín vyšel koncem června. Inspiraci v něm můžou čerpat jak návštěvníci Hříběcích hor, tak jejich obyvatelé. Aby si na své přišel opravdu každý, je rozdělen do 5 částí, každá se zaměřuje na jiný aspekt regionu. „Gastrotoulky Hříběcími horami“ zvou k návštěvě zdejších restaurací a farem, „Dovolená pro začínající dobrodruhy“ zase představuje širokou paletu možností, jak v Hříběcích horách trávit čas. „Hříběcí hory skryté v příbězích“ pak odhaluje skryté skvosty, které zatím davy turistů neobjevily, ale vám by rozhodně neměly uniknout. I díky jedinečným příběhům, které se k nim váží. Předposlední část nabízí výlety za zvířátky, naučnými stezkami a do zámeckých parků. Průvodce uzavírá kapitola věnovaná vodním hrátkám a radovánkám.

 

MAS (Místní akční skupina) Hříběcí hory, z.s. je nezisková organizace sdružující obce, spolky, podnikatele, zemědělce a jednotlivce, kteří žijí nebo pracují na venkově. Má 65 členů a působí na území 33 obcí v JZ části okresu Kroměříž. Podporuje kulturní akce a dodržování tradic, pečuje o krajinu, pomáhá drobným podnikatelům i místním školám s jejich nápady od vzniku přes financování až po realizaci.

 

Průvodce si přečtěte níže nebo jej najdete ke stažení ve formátu pdf na stránkách MAS Hříběcí hory