Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Oblíbená zahrádkářská výstava klepe na dveře...

Úvodní obrázek článku

Sněženky nám odkvetly, ze země pomalu vystrkují hlavičky tulipány s narcisky. Slunce hladí po tvářích a vše se zelená. Nastává tolik očekávané jaro. Také už se koukáte po skalkách, kde by co chtělo přesadit, kde je místo na novou květinu, co zasadíte letos do pařeniště a jestli nevyzkoušíte nějakou novou odrůdu jahod? Na Zahradě Věžky si vybere malý i velký zahradník a nikdo neodejde s prázdnou!

Zahrada Věžky JARO 2022 se bude konat v termínu 27. 4. – 1. 5. 2022, vždy od 9 do 16 hodin. Připraveni budou nejen zahradníci s nejrůznějšími květinami, přísadami, sazenicemi či stromky, ale nakoupit si budete moci nářadí do domu i na zahradu. Mlsouni budou v sedmém nebi z výběru nejrůznějších slaných i sladkých pochoutek. 
Návštěva Zahrady Věžky není jen o nákupech, ale je to výlet pro celou rodinu. Pro malé i velké je totiž připraven doprovodný program. Děti mohou společně s rodiči luštit oblíbené kvízy, dámy mohou obdivovat krásu květin a pánové se pokochají výstavou techniky. Společně si při dobrém obědě poslechnete nejednu písničku a kdo bude chtít, může si i „skočit v kole“. Po celou dobu bude provázet pěkná písnička v podání Cimbálové muziky J. Marečka, MOTÝL bandu CZ, DH Vřesovanky, DH Vlčnovjanky a DH Věrovanky. Program najdete zde. Vzduch provoní řezané květiny, které budou zdobit výtvory studentů Střední školy nábytkářské a obchodní Bystřice pod Hostýnem, které najdete vystavené ve staré sýpce. A pro ty, kdo potřebují dobrou radu, budou v Zahrádkářské poradně vždy „dveře“ otevřené…Foto: Zahrada Věžky