Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Připravuje se jubilejní 20. ročník výstavy Letní iluze 2022 na holešovském zámku

Úvodní obrázek článku

Město Holešov tímto zve regionální autory k účasti na této oblíbené letní výstavě. Uzávěrka přihlášek je 30. dubna 2022.

Městské kulturní středisko Holešov připravuje dvacátý ročník tradiční výstavy Letní iluze. Organizátoři vyzývají k účasti všechny aktivní výtvarníky z Holešovska, Bystřicka a Kroměřížska a rádi by oslovili i autory starší generace. Plánují, že by zařadili práce také vybraných autorů in memoriam. V příštím roce nás čeká jubilejní ročník a účast bude tematicky podmíněna. Téma je Holešov – město pod Hostýnskými vrchy.
„Chceme účastníky inspirovat k aktivní práci. Čeká nás významné výročí a rádi bychom jim nabídli příležitost maximálně prezentovat jejich aktuální tvorbu," řekl ředitel MKS Holešov Karel Adamík.
Volně stylizované přihlášky mohou zájemci posílat na adresu podhajska@mks-holesov.cz. Přihlásit se mohou i telefonicky na čísle 739 245 461. Obratem obdrží informace k účasti a realizaci výstavy. Uzávěrka přihlášek je 30. dubna 2022. Následovat bude výběr děl, plán a realizace výstavy, která by měla začít v červnu. Autoři budou mít možnost díla nabídnout také k prodeji.

Text a foto: Dana Podhajská, MKS Holešov