Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Kluziště v Holešově zahájilo provoz

Úvodní obrázek článku

Kluziště v Holešově zahájilo svůj provoz už 1. prosince. Ledová plocha je pro veřejnost připravena stejně jako v loňském roce na Orelském hřišti v ulici Zlínská (za restaurací Kanada). Navštívit jej můžou zájemci o pohyb na čerstvém vzduchu - jednotlivci i kolektivy.

Otevírací doba je stanovena ve všední dny od 12 do 18 hodin, pondělky do 20 hodin, o víkendech pak od 10 do 20 hodin vždy s přestávkou pro úpravu ledu. Bruslení bude děleno do dvou bloků. Kluziště je možné si po předchozí domluvě pronajmout i mimo běžnou provozní dobu. V neděli od 13 do 15 hodin bude kluziště zabráno školičkou bruslení.

Dospělí si za bruslení zaplatí 60 Kč, mládež a senioři 40 Kč, pro školy a družiny je stanovena částka 15 Kč za žáka a děti do 6 let bruslí zdarma. Návštěvníci si na místě mohou zapůjčit brusle i hrazdu nebo si dát čaj a kávu.
Budeme se těšit na smysluplně využité zimní chvíle ve městě Holešov.

Provozovatelé prosí o dodržování vládních nařízení pro nouzový stav z důvodů nákazy koronavirem pro venkovní sportování. Osoba, která bude jevit příznaky nákazy, může být obsluhou vykázána z kluziště.