Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Prodloužený letní víkend je tady!

Úvodní obrázek článku

Jaké máte plány na prodloužený červencový víkend? Vyrazte na Kroměřížsko, nabídka akcí je opravdu pestrá.

ZA HUDBOU

Čtvrteční koncerty na náměstích v Hulíně a v Bystřici pod Hostýnem získávají tradici a všichni se na ně vždycky moc těšíme. Co nás čeká tento čtvrtek? V Hulíně od 18:00 vystoupí hulínská folkrocková kapela NEBO CO a v  Bystřici pod Hostýnem zase Fancy faces, školní skupina ZUŠ Bystřice pod Hostýnem , která hraje pod vedením pana učitele Miroslava Uhera. Také v Kroměříži v nedávno otevřené Relaxační zóně budou oblíbené čtvrteční koncerty. Ve čtvrtek 1.7. to bude koncert Motus. Všechny tři čtvrteční koncerty začínají v 18:00, nevíme nevíme, jak je všechny stihneme :-) Tím ale výčet koncertů v Kroměříži na Velkém náměstí nekončí. Už v pátek vystoupí od 18:00 Event Jazz, v sobotu od 16:00 Spamrock, v neděli od 16:00 Swing band. Kompletní program Relaxační zóny ZDE.

PRÁZDNINOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ

Už v pátek 2. července začínají v Kroměříži kostýmované prohlídky historického centra s názvem Tajemství (nejen) staré Kroměříže. A po roce se vrací i ponocný popřát všem návštěvníkům a obyvatelům města dobrou noc. Od 21:40 na Velkém náměstí.

V pondělí 5. července si můžete užít v Holešově Muzejní noc. 

A když už jsme u těch prázdninových dobrodružství, hledáte rádi kešky? Po celé léto probíhá prázdninová hra ČT Déčko ZASTAV NEČAS a Kroměřížsko je součástí! Můžete si tady vyzvednout dva červené kódy v infocentrech v Bystřici p/H a v Kroměříži, a najít až 6 zelených kódů podle instrukcí v mapě. Více na www.zastavnecas.cz.

 

ZA TRADICEMI

Obec Chvalčov zve na tradiční Cyrilometodějské hody v pondělí 5. července.

ZA KOUPÁNÍM

Přehled regionálních koupališť najdete ZDE

ZA TAJEMSTVÍM

A my pro vás máme zbrusu nový pěší výlet za tajemstvím Chřibů. Víte, kde asi kázal Metoděj? Kde zřejmě byly také položeny základy Velkomoravské říše? Vydejte se od Koryčan ke Hradisku Svatého Klimenta, ke dvoum studánkám a skalním útvarům. Fajn výlet i pro rodiny s dětmi. Výlet najdete ZDE.